Вперше в історії України! Бухов сенсаційно виграв золото ЧС на 50 м в/c

Українець випередив срібного призера з Австралії лише на 0.01 сек

11261
23
Getty Images/Global Images Ukraine. Владислав Бухов

Приємна несподіванка сталася у катарському місті Доха, де проходить чемпіонат світу 2024 з водних видів спорту.

Український плавець Владислав Бухов сенсаційно виграв золото ЧС-2024 на дистанції 50 метрів вільним стилем!

21-річний українець показав результат 21.44 сек і лише на 0.01 сек випередив срібного призера, яким став фаворит змагань – австралієць Камерон Макевой, який виграв раніше і кваліфікацію, і півфінал.

Це 8-ма в історії золота медаль для України на ЧС із плавання. І перша нагорода на цій дистанції 50 м в/c за всю історію!

Днем раніше Бухов у півфіналі ЧС встановив національний рекорд України на цій дистанції (21.38 сек).

18 лютого українець Михайло Романчук виступить у фіналі ЧС-2024 на дистанції 1500 м в/c.