Шевченко розповів, за яку національну збірну гратиме його син
Андрій хоче, щоб його син виступав за збірну України
![Шевченко розповів, за яку національну збірну гратиме його син](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/125/orig_665050.jpg)
Президент УАФ Андрій Шевченко розповів, за яку національну збірну гратиме його син, якщо вийде на подібний рівень. Зараз Крістіан Шевченко виступає за молодіжну команду «Вотфорда».
На порталі Тransfermarkt вказано, що Шевченко-молодший може грати за збірні України, США, Англії та Польщі.
«За Польщу я не знаю. А от за інші країни, які вказані, він може грати. Повинен бути виклик, щоб він зіграв за якусь країну. Він має показувати свій рівень. Якщо він показуватиме рівень команди, яка його покличе, думаю, він приїде та гратиме.
Звичайно, якщо у нього буде рівень національної збірної, то він гратиме за Україну. Він повинен показати свій рівень. Зараз йому всього 17 років. Якщо він закріпиться у «Вотфорді» та буде грати, якщо до нього придивляться фахівці наших національних команд U-17 чи U-19 і запросять його, то він приїде», – сказав Шевченко.
Раніше Андрій Шевченко оцінив імовірність повернення до тренерської діяльності в майбутньому.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696391.jpg)
![Шанс для українок. Друга ракетка світу вилетіла з Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696391.jpg)
Коко Гофф програла Донні Векич у 1/8 фіналу Ігор у Парижі
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696497.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696497.jpg)
Франція – Аргентина, Єгипет – Парагвай, Марокко – США, Японія – Іспанія
![Стало відомо, в якій формі Динамо зіграє з Партизаном](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696561.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696447.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696447.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696553.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696553.jpg)
Каким тут боком польша?
А почему за италию не может?