2

Рьою Кобаясі – триразовий переможець Турне чотирьох трамплінів

Заключний етап виграв Штефан Крафт

Skijumping.pl. Рьою Кобаясі

Японський стрибун Рьою Кобаясі став переможцем 72-го Турне чотирьох трамплінів. Він став триразовим переможцем найпрестижнішого стрибкового змагання: раніше він вигравав Турне у 2019 і 2022 роках.

Заключний етап в австрійському Бішофсхофені виграв місцевий стрибун, лідер загального заліку Кубка світу Штефан Крафт.

Німець Андреас Веллінгер, який фінішував другим у загальному заліку Турне, на сьогоднішньому етапі показав п'ятий результат.

Результати четвертого етапу:

Загальний залік Турне:

Українець Євген Марусяк сьогодні посів 49-те місце.

(12)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 30

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років

Йожеф САБО: «Час Усика, як і Мілевського, вже минув»
Футбол | 17 травня 2024, 14:54 1

Колишній головний тренер збірної України розповів, як могла б скластися футбольна кар'єра боксера