Магнус КАРЛСЕН: «Іноді грав дуже обережно»
Норвезький гросмейстер поділився емоціями після перемоги на ЧС-2023 у рапіді
![Магнус КАРЛСЕН: «Іноді грав дуже обережно»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/96/orig_659314.jpg)
Норвезький гросмейстер Магнус Карлсен поділився емоціями після успішного захисту чемпіонського титулу в рапіді на чемпіонаті світу 2023 року зі швидких шахів в узбекистанському Самарканді.
– Ти щойно виграв свій п'ятий чемпіонський титул у рапіді. Як почуваєшся?
– Чудово! Думаю, головною сьогодні стала перша партія проти Федосєєва, бо я не був задоволений кількома вчорашніми партіями та відчував, що мені сьогодні потрібні дві перемоги. І коли у першій партії він розіграв дебют, який вибрав, то я відчув, що можна спробувати ускладнити гру, і це спрацювало ідеально. Загалом — щасливий, хоча іноді, напевно, грав надто обережно чи надто технічно, але не думаю, що мав серйозні проблеми в будь-якій із партій.
– Хто був найскладнішим суперником для тебе?
– Звичайно, тут багато хороших гравців, але якщо озирнутися, то ключовою стала партія проти Федосєєва, тому що він був найближчим до того, щоб мене наздогнати. Я б сказав, що в останніх кількох турах відбулося два неймовірні повороти. Але очікувано, що за медалі буде дуже щільна боротьба, окрім мене. Але рапід непростий і, в принципі, ніхто не виділявся.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
Еліна у трьох сетах здолала Джессіку Пегулу у 2-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696240.jpg)
![Харлан впевнено вийшла до півфіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696240.jpg)
Українка пробилася до 1/2 фіналу у фехтуванні на шаблях
![ФОТО. Перша медаль на ОІ. Як Харлан виграла бронзу в Парижі-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696294.jpg)
![ФОТО. Перша медаль на ОІ. Як Харлан виграла бронзу в Парижі-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696294.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696206.jpg)
![Білодід вилетіла з ОІ. Дар'я програла у додатковий час через третє шидо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696206.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696244.jpg)