Світоліна прокоментувала перемогу над шостою ракеткою світу на ОІ в Парижі
Еліна розповіла, як вдалося переломити хід зустрічі з Джессікою Пегулою
![Світоліна прокоментувала перемогу над шостою ракеткою світу на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/orig_696347.jpg)
Українська тенісистка Еліна Світоліна (№31 WTA) прокоментувала перемогу над американкою Джессікою Пегулою (№6 WTA) у другому колі Олімпіади в Парижі – 4:6, 6:1, 6:3.
– Поділіться спочатку першими враженнями від цього матчу. Здавалося, що початок був, мабуть, не той, на який ви розраховували. Як він для вас проходив?
– Так, звичайно, перший сет був дуже складний. На жаль, я не змогла використати свої шанси, хоч вони були. Але в другому сеті я просто сказала собі, що потрібно боротися, потрібно віддати всі сили, щоб повернутися в матч. І мені це вдалося. Я дуже рада, що змогла повернутися та відіграти другий та третій сети на дуже високому рівні.
– Мені здалося, що у другому сеті гра була набагато агресивніша з вашого боку. Які, можливо, тактичні, технічні моменти ви змінили, що допомогло досягнути цього результату?
– Коли граєш з гравцем топрівня, завжди треба міняти темп, більш агресивніше грати. І тому, коли я програла перший сет, я була недалеко від своєї гри, але потрібно було ще агресивніше грати. У другому сеті я собі сказала, що треба це робити і не просто бігати, а і грати дуже агресивно і боротися за кожен м'яч.
– Мені здалося, що в п’ятому геймі це якийсь був переломний момент, коли у вас було кілька скажених розіграшів. Коли ви зрозуміли, що уже перемогли?
– Я зрозуміла, мабуть, після матчпойнту. Тому, що коли ти сконцентрований, коли ти віддаєш всі свої сили, І коли ти граєш проти топгравця, ти не можеш думати про виграш, що ти вже лідируєш. Треба боротися, треба фокусуватися на кожному пойнті. І я думаю, що сьогодні мені це дуже допомогло, – сказала Світоліна.
В 1/8 фіналу Еліна зіграє проти чемпіонки Вімблдону-2024 Барбори Крейчикової. Матч відбудеться 30 липня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696244.jpg)
![Динамо назвало трансляторів матчу-відповіді проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696244.jpg)
Поєдинок відбудеться 31 липня
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 30 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696308.jpg)
![Розклад матчів за участю українських тенісисток на ОІ-2024 на 30 липня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696308.jpg)
У вівторок на корти Парижа вийдуть три українки
![Ріккардо КАЛАФЬОРІ: «З дванадцяти років мріяв грати в АПЛ»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696337.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696306.jpg)
![Світоліна переграла 6-ту ракетку світу і вийшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696306.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696268.jpg)
![Без медалі. Україна завершила фінал у спортивній гімнастиці на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696268.jpg)