Ганебна поразка. Україна U-19 розгромно поступилася Косово

Підопічні Олега Кузнецова пропустили 4 м'ячі і не змогли відповісти

25697
158
УАФ

Юнацька збірна України з футболу розгромно поступилася Косово (0:4) у матчі кваліфікації до Євро-2024.

На 22-й хвилині поєдинку рахунок у зустрічі відкрив Ельвір Гашияні. На пропущений гол Олег Кузнецов відреагував потрійною заміною в перерві, але Деркач, Саленко та Микитюк, які вийшли замість Кремчаніна, Михайліва та Ващенка, ніяк не змогли змінити хід зустрічі.

На 64-й хвилині подвоїв перевагу косоварів Еліот Буюпі, а вже за 15 хвилин Ельвір Гашияні оформив дубль. Добив Україну голом на 90+2-й хвилині Елмедін Рама.

21 листопада о 12:00 команда зіграє останній матч групового етапу відбору проти збірної Словаччини.

Кваліфікація до Євро-2024 U-19. Група 7. 2-й тур.

Україна U-19 – Косово U-19 – 0:4

Голи: Гашиян, 22, 79, Буюпі, 64, Рама, 90+2

Україна U-19: Фесюк, Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Саленко, 46), Ващенко (Микитюк, 46), Кремчанін (Деркач, 46), Мануйлов, Тутєров (Панченко, 71), Пономаренко (Пищур, 81).

Косово U-19: Кела, Добруна, Зекірай, Сілай, Кодра (Ібрагімі, 55), Локай (Шахіні, 83), Мілай, Гербовчі (Рама, 71), Яшарі (Талла, 71), Буюпі, Гашіян (Гаші, 83).

Попередження: Михавко, 68 – Кодра, 36.