Перемога завдяки голам-красеням. Україна U-19 обіграла Мальту

Підопічні Олега Кузнецова впевнено розібралися з Мальтою

9223
3
УАФ

Юнацька збірна України впевнено перемогла у матчі відбору до Євро-2024 проти команди Мальти U-19 (3:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Голом на 17-й хвилині поєдинку відзначився півзахисник іспанського «Сан-Хосе» Богдан Мануйлов. Після його удару зі штрафного з гострого кута воротар помилився на виході, пропустивши м'яч поміж рук.

На 59-й хвилині зустрічі рахунок зрівняв 18-річний нападник Мальти Зак Барбара, але через дотик м'яч записали на нападника України Матвія Пономаренка. Вже на 71-й хвилині гри Матвій мав нагоду виправитися. Він майстерно виконав штрафний, пробивши під стінкою суперника. Щоправда, гравець Мальти все ж зачепив м'яч, чим допоміг йому залетіти у сітку воріт. Гол записали на Аттарда.

Перевагу України закріпив нападник англійського «Сандерленда» Тимур Тутєров. Цей матч став для нього дебютним за юнацьку збірну, як і забитий гол.

Далі на команди Олега Кузнецова чекають матчі проти Косова (18 листопада) та Словаччини (21 листопада).

Євро-2024 U-19. Кваліфікаційний раунд. Група 7

15.11.2023

Україна U-19 – Мальта U-19 — 3:1

Голи: Мануйлов, 17, Аттард, 71 (автогол), Тутєров, 88 – Пономаренко, 59 (автогол).

Україна U-19: Фесюк, Огарков (Дикий, 90), Михавко, Мельниченко, Гусєв, Михайлів (Єрмачков, 87), Ващенко (Микитюк, 64), Кремчанін, Мануйлов (Саленко, 64), Тутєров, Пономаренко (Панченко, 87).

Мальта U-19: Каміллері, Велла (К. Фенек, 77), Фарруджа, Мікаллеф (Апап Болонья, 72), Шеррі, Чукуньєре, Каруана, Барбара, Леонарді (М. Фенек, 65), Гатт, Дебоно (Аттард, 65).

Попередження: Микитюк, 85 – Мікаллеф, 70.