| Оновлено 18 листопада 2023, 01:21
8691
35

Україна U-21 – Люксембург U-21 – 4:0. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією поєдинку групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи

8691
35

Чемпіонат Європи U-21. Кваліфікація. Груповий етап. Група F.

Україна U-21 – Люксембург U-21 – 4:0

Голи: Ванат (35), Батагов (63), Волошин (66), Краснопір (74).

Попередження: Смоляков (71) - Бербері (26).

Вилучення: Бербері (49, друге попередження).

Україна U-21: Нещерет, Смоляков, Батагов (Дідик, 81), Салюк, Роман, Бражко (Очеретько, 69), Рубчинський (Кучерявий, 81), Ярмолюк, Волошин, В'юнник (Квасниця, 63), Ванат (Краснопір, 69).

Запасні: Фесюн, Вівчаренко, Павлюк, Скорко.

Люксембург U-21: Латік, Соуза, Серкейра (Клісуріца, 13, Байверлін, 46), Торрес, Гонсалвеш, Еркус (Кардосо, 70), Бербері, Ахметчека, Л. Коррейя (Енгларо, 70), Ельшан, Тюрпінг.

Запасні: До Рего, Швайдвейлер, Де Олівейра, Коррейя, Прельєвич.

Арбітр: Санді Путрос (Данія).

Стадіон: «Нуева-Кондоміна» (м. Мурсія, Іспанія).

17 листопада о 21:55 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

17 листопада о 21:53 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

Квасниця виконав передачу під удар в район лінії штрафного майданчика, Волошин трохи не встигнув до м'яча.

17 листопада о 21:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано чотири хвилини.

17 листопада о 21:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
87’

Україна вже кілька хвилин тримає м'яч на половині поля гостей.

17 листопада о 21:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Ярмолюк перехопив м'яч неподалік від штрафного майданчика гостей і завдав удару - неточно.

17 листопада о 21:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
81’

Ще одна подвійна заміна у складі збірної України. Замість Рубчинського на поле вийшов Кучерявий, замість Батагова - Дідик.

17 листопада о 21:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Небезпечно!

Краснопір з близької відстані завдав удару головою, м'яч пролетів поруч зі стійкої воріт.

17 листопада о 21:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

ГОООООООООООООООООЛ!

Краснопір забив четвертий гол!

Очеретько з правого флангу виконав класний крос на лівий край штрафного майданчика, Смоляков головою скинув на Краснопіра, якому залишалося лише поцілити у порожній кут воріт.

17 листопада о 21:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
71’

Смоляков отримав жовту картку.

17 листопада о 21:31 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
70’

Також подвійна заміна у складі збірної Люксембургу: Енгларо замість Коррейя, Кардосо замість Еркуса.

17 листопада о 21:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
69’

Подвійна заміна у складі збірної України. Замість Ваната на поле вийшов Краснопір, замість Бражка - Очеретько.

17 листопада о 21:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
66’

ГОООООООООООООООООООООЛ!

Волошин забив третій гол збірної України. Знову після кутового.

Квасниця виконав навіс, захисник вибив, Волошин зіграв на підбирання та з ходу завдав удару. Голкіпер не зміг виручити команду.

17 листопада о 21:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
64’

ГОООООООООООООООЛ!

Батагов завдав результативного удару з близької відстані!

Після подачі з кутового Батагов пробив головою, м'яч влучив у захисника, той намагався вибити м'яч, але зробив це вкрай невдало. М'яч знову опинився у Батагова, який ударом низом збільшив перевагу збірної України.

17 листопада о 21:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

Квасниця замінив В'юнника.

17 листопада о 21:21 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Смоляков завдав потужного удару здалеку, голкіпер з другої спроби все ж зафіксував м'яч у руках.

60’

Спроба удару головою від гравця збірної Люксембургу. Нещерет спокійно забрав м'яч у руки.

17 листопада о 21:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

Байверлін був поблизу воріт збірної України, але не зміг віддати точну передачу.

17 листопада о 21:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Небезпечно!

В'юнник отримав пас у штрафному майданчику від Ярмолюка. Богдан завдав удару, але голкіпер відбив м'яч.

17 листопада о 21:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

Бражко отримав пошкодження. Схоже, що продовжить грати.

17 листопада о 21:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
53’

Волошин навісив у штрафний майданчик, Батагов трохи не дотягнувся до м'яча.

17 листопада о 21:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
53’

Українці невдало виконали кутовий удар.

52’

Тюрпінг отримав попередження за удар по ногах.

17 листопада о 21:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
51’

МОМЕНТ!

Класну комбінацію розіграли українці. Рубчинский віддав пас на Ваната, той у штрафному майданчику не зміг переграти голкіпера. В'юнник намагався добити, але голкіпер знову заблокував удар.

17 листопада о 21:10 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
49’

ВИЛЕЧУНННЯ!

Бербері отримав другу жовту картку. Бражко випередив суперника, той наступив йому на ногу.

17 листопада о 21:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
48’

Ярмолюк віддавав пас під удар Ванату, захисник завадив.

17 листопада о 21:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
46’

Заміна відбулася у складі збірної Люксембергу. Замість Клісуріци на поле вийшов Байверлін.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

17 листопада о 20:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

17 листопада о 20:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’ +1

Рубчинський завдав удару здалеку, м'яч пролетів вище воріт.

17 листопада о 20:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано дві хвилини.

17 листопада о 20:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
44’

Пройшла дальня передача на Ельшана, він пробив з меж штрафного майданчика - вище воріт.

17 листопада о 20:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
43’

Люксембург виконав кутовий удар. Нещерет забрав м'яч до рук у воротарському майданчику.

17 листопада о 20:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
41’

Українці комбінували у штрафному майданчику гостей, але Роман втратив м'яч.

17 листопада о 20:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Українці після забитого голу знизили темп.

17 листопада о 20:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Люксембург пару хвилин тримав м'яч в центрі поля.

17 листопада о 20:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
35’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Ванат відкрив рахунок!

Батагов закинув м'яч за голови захисників на Волошина, той пройшов лівим флангом та зробив передачу приблизно на лінії воротарського майданчика. Ванат випередив захисника та вразив ворота.

17 листопада о 20:34 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
31’

МОМЕНТ!

Ярмолюк відпасував на правий фланг на хід Ванату, той увійшов до штрафного майданчика та зробив передачу у воротарський майданчик, В'юнник завдав удару, але влучив у ногу захисника збірної Люксембурга.

17 листопада о 20:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
27’

Після навісу з кутового Батагов завдав удару головою, Латік коліном відбив м'яч.

17 листопада о 20:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
26’

Бербері у центрі збив Ярмолюка. Підкат ззаду по ногах.

17 листопада о 20:26 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

МОМЕНТ!

Українці "обрізалися" перед своїм штрафним майданчиком, Нещерет вчасно вийшов з воріт, випередив гравця Люксембурга та у підкаті вибив м'яч.

17 листопада о 20:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Два поспіль кутові удари виконали українці. На жаль, без небезпеки для збірної Люксембурга.

17 листопада о 20:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

Смоляков навісив у штрафний майданчик, Волошин не зміг робити головою.

17 листопада о 20:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16’

МОМЕНТ!

Рубчинський отримав м'яч за спинами захисників і завдав удару з пів кола штрафного майданчика - голкіпер відбив.

17 листопада о 20:17 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
15’

В'юнник зробив сильно передачу з правого флангу до штрафного майданчика, Ванат не встигнув до м'яча.

17 листопада о 20:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
13’

Заміна у складі Люксембурга. Серкейра отримав травму. Замість нього вийшов Клісуріца.

17 листопада о 20:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
9’

Небезпечно!

Пройшла передача Рубчинського на Ваната за спини захисників. Форвард увійшов до штрафного майданчика, але не зміг переграти голкіпера.

17 листопада о 20:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Волошин з лівого флангу виконав простріл, Серкейра зіграв на перехопленні.

17 листопада о 20:08 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Бербері прострілив на ближню стійку воріт, Нещерет забрав м'яч до рук.

17 листопада о 20:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
4’

Збірна України традиційно робить чимало пасів під час початку атак.

17 листопада о 20:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Українці одразу пішли в атаку.

17 листопада о 20:02 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

17 листопада о 19:41 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17 листопада о 19:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
16 листопада о 22:52 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Збірна України у п'ятницю, 17 листопада, проведе матч групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи U-21 з футболу. Суперник – збірна Люксембургу. Гра відбудеться в іспанському місті Мурсія, на стадіоні «Нуева-Кондоміна». Початок – о 20:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Молодіжна збірна України під керівництвом нового головного тренера – іспанця Унаї Мельгоси – у відбірковому турнірі стартувала з трьох перемог поспіль. Спершу українці здолали збірну Північної Ірландії – 1:0, потім обіграли Люксембург – 3:0, після чого у драматичному поєдинку виграли у Англії – 3:2. Збірна Люксембургу у своєму стартовому матчі також обіграла Північну Ірландію – 1:0. Потім команда зазнала трьох поразок. Окрім України кривдниками збірної Великого Герцогства Люксембург стали Англія – 0:3 та Азербайджан – 2:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Україна U-21 – Люксембург U-21.