Олександр КОВПАК: «Талант Мудрика було видно одразу»
Ексфутболіст київського «Арсенала» розповів про гру з Михайлом Мудриком
![Олександр КОВПАК: «Талант Мудрика було видно одразу»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/60/orig_652121.jpg)
Ексфутболіст київського «Арсенала» Олександр Ковпак поділився думками про свого колишнього одноклубника, а на сьогодні вінгера «Челсі» Михайла Мудрика.
«Мишка я застав в «Арсеналі». Дитина була зовсім, молода, зелена. Фотку пам'ятаю, я, Ліпартія та Мудрик. Дружині показую ‒ «Дивись, ось 102 мільйони стоять. Мудрик – 100, і ми по мільйону».
Він у «Арсеналі» ще не сформований був, 18 років. Від Міші на той час більше нервів було, ніж користі. В хорошому сенсі. Він тоді себе ліпив. Мудрик був протестантом проти всіх. Йому кажуть: це не можна, а він це робить. Кажуть: сьогодні передігрова – 50 хвилин, потім ідемо все вечеряти. Після вечері йдемо, а там якийсь силует. Це він обводить фішки. Бачите, людина всього сама досягла.
Талант було видно одразу. Ми з Джабою Ліпартією були найбільш дорослими. Підказували: Міша, у тебе фантастична швидкість, удар колосальний, користуйся цим. Тікі-таку свою прибирай. Іноді прислухався, іноді щось виходило. Талант було видно, чекали, коли виросте. «Шахтар» дочекався, молодці. Продали Мудрика за фантастичну суму», – сказав Ковпак.
У цьому сезоні АПЛ Михайло Мудрик провів за «Челсі» десять матчів та забив два голи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696075.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696075.jpg)
Пілоти та команди йдуть на перерву
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![Шахтар відправив захисника до клубу зі столиці Данії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696200.jpg)
![ВІДЕО. Яремчук прибув до Греції для підписання контракту з Олімпіакосом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696187.jpg)