Еліна СВІТОЛІНА: «У WTA не хочуть слухати українців»
Українка – про ставлення жіночої тенісної асоціації до війни
![Еліна СВІТОЛІНА: «У WTA не хочуть слухати українців»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/60/orig_652017.jpg)
Перша ракетка України Еліна Світоліна розповіла про ставлення WTA (Жіноча тенісна асоціація) до війни в Україні.
«WTA не хоче нас слухати. І вже не будуть, думаю, хоч ми й не здаємося. І це дуже сумна ситуація. Коли повномасштабна війна почалась, ми пішли до офісу WTA і спілкувалися з головою організації, але нічого не було зроблено після цього. Потім було ще декілька зустрічей, але війна триває два роки війна і абсолютно жодної притомної реакції.
Кажуть, що вони щось там роблять, але це якась ну дуже мінімальна допомога. Вони не використовують свою платформу, щоб підтримувати українців. У них є позиція, що вони хочуть бути нейтральними та рівновіддаленими.
У нас, українців, болить серце бачити таку ситуацію. Наші родини та люди живуть під обстрілами. А вони живуть у якійсь своїй бульбашці та не розуміють до кінця, що відбувається. Тому ми дуже активно займалися цим запитанням. Вже багато енергії витратили, писали листи різні. Робимо це постійно», – сказала Світоліна.
Нещодавно Світоліна зустрілася з військовослужбовцями підрозділу Хартія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Світоліна розгромила японку на старті Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696050.jpg)
![Світоліна розгромила японку на старті Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696050.jpg)
Еліна у двох сетах впевнено переграла Моюку Утідзіму в 1/32 фіналу
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696111.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696111.jpg)
Роман Яремчук за крок від трансферу до грецького Олімпіакоса, контракт уже погоджений
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696213.jpg)
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696213.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![Даяна ЯСТРЕМСЬКА – про селфі з Надалем: «Вийшло дуже спонтанно»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696177.jpg)
![Даяна ЯСТРЕМСЬКА – про селфі з Надалем: «Вийшло дуже спонтанно»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696177.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/142/thumb_348434.png)
![-PhoeniX-](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/142/thumb_348434.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Elis](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/177/thumb_355508.jpg)
![prorok](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/177/thumb_355508.jpg)