КАЛІНІНА: «Неочікувані емоції. Дуже рада і щаслива грати за збірну»
Друга ракетка України – про дебют у національній збірній
![КАЛІНІНА: «Неочікувані емоції. Дуже рада і щаслива грати за збірну»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/59/orig_651867.jpg)
Друга ракетка України Ангеліна Калініна поділилася емоціями після дебюту у складі збірної України у матчі плей-оф Кубка Біллі Джін Кінг проти команди Нідерландів.
«Наразі дуже багато емоцій. Всім вболівальникам дякую за підтримку. Щиро кажучи, несподівані емоції. Дуже рада та щаслива грати за збірну. Навіть зараз немає слів, бо Даяна мала дуже напружений матч. Багато емоцій, чудова атмосфера та команда», – сказала Калініна.
Нагадаємо, що збірна України здобула перемогу над Нідерландами з рахунком 3:1. Ангеліна Калініна виграла обидва свої матчі проти Сюзан Ламенс та Аранчі Рус.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Відомий український тенісист переніс операцію на коліні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696233.jpg)
![ФОТО. Відомий український тенісист переніс операцію на коліні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696233.jpg)
Ілля Марченко поділився знімком із лікарні
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696212.jpg)
![ФОТО. Емоції Білодід після вильоту з Олімпійських ігор 2024 у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696212.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696074.jpg)
![Костюк здолала сенсаційну чвертьфіналістку Вімблдона на дебютній Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696074.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/95/thumb_419017.png)
![Юрий Щербань](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/95/thumb_419017.png)