Анастасія КАЛЯГІНА: «Не найкраща моя гра, але рада, що відзначилась голами»
Дебютантка збірної України – про матчі проти команди Словенії
![Анастасія КАЛЯГІНА: «Не найкраща моя гра, але рада, що відзначилась голами»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/55/orig_651140.jpg)
Дебютантка збірної України з футзалу Анастасія Калягіна поділилась своїми враженнями від матчів проти команди Словенії.
– Ви відзначились дебютними голами у складі збірної. Як оцінюєте свою гру?
– Не найкраща моя гра, звичайно, але я рада, що відзначилась цими голами. Дуже багато бажання, жаги до перемоги, хочеться це все в гру… Що змогла, те й зробила.
– Це лише Ваша друга гра у складі «Синьо-жовтих». З ким із гравчинь вдалось зігратись найбільше?
– Зі своєю четвіркою. Тим більше, в моїй четвірці грають мої колеги з мого клубу Христина Степаненко та Ксюша Бурлаченко. Тому в нас є трошки розуміння. Знову ж – дуже маленький збір, дуже не вистачає взаємозв'язку. Хочеться більше награвати ігор, награвати… Пробуємо.
– Якщо не зважати на результат, то в якому з матчів проти збірної Словенії ваша команда показала себе краще? У першому чи другому?
– Мені здається, що сьогодні було, якраз-таки, вже трішки більше розуміння. Ми вже трішки зігрались, трішки розуміємо одна одну, допомагаємо одна одній. Мені здається, що другий матч був кращий, але дуже шкода – нормальний рахунок, але нас це не влаштовує.
Нагадаємо, що в другому матчі Анастасія Калягіна зробила дубль, який став її першими голами у складі національної збірної. Зустріч у підсумку завершилась внічию з рахунком 2:2.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/middle_696213.jpg)
![Романчук оцінив невдалий виступ на ОІ. Він не пройшов у фінал 800-метрівки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696213.jpg)
Михайло розчарований таким результатом
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
Ексчемпіон світу взяв участь у бліцопитуванні
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696075.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)