09 листопада о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 листопада о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 листопада о 23:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Перец з лінії штрафного не влучив у ворота.

09 листопада о 23:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Снурніцин прострілил з лівого флангу, Горбач пропустив, і Мічин з рикошетом переправив м'яч у ворота! Після перегляду відеоповтору арбітр зафіксував офсайд.

09 листопада о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Лукассен грубо зіграв у центрі поля.

09 листопада о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Мілсон з кута штрафного пробив у руки Турбаєвському.

09 листопада о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Захаві обвідним ударом ледь не влучив у дев'ятку!

09 листопада о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Снурніцин порушив правила у центрі поля.

09 листопада о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Зорі замість Герреро вийшов Горбач.

09 листопада о 23:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

09 листопада о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

09 листопада о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 1 хвилину.

09 листопада о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ГОЛ! 0:3!

Мілсон з правого флангу навісив точно на голову Перецу, який з меж воротарського переправив м'яч у ворота!

09 листопада о 22:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Москера реагує на удар Антюха з-за меж штрафного!

09 листопада о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Після передачі на хід Герреро пробив низом з кута штрафного, і Москера ногою відбив м'яч!

09 листопада о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Москера невпевнено зіграв на виході, але футболісти Маккабі підстрахували голкіпера.

09 листопада о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Захаві з лівого напівфлангу ледь не влучив у дальню дев'ятку!

09 листопада о 22:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

І знову Москера у грі: відбив м'яч після удару Антюха з кута штрафного!

09 листопада о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ!

Москера з-під поперечини потягнув удар Мічина!

09 листопада о 22:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Офсайд у Кирюханцева.

09 листопада о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

НЕБЕЗПЕЧНО!

Після удару головою від Переца Турбаєвський перевів м'яч у поперечину!

09 листопада о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Футболісти Маккабі контролюють м'яч.

09 листопада о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

ГОЛ! 0:2!

Захаві з лівого напівфлангу зробив ювелірний навіс на голову Перецу, який розстріляв ворота!

09 листопада о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

МОМЕНТ!

Після відскоку Нагнойний пробив від лінії штрафного, і Москера виручив свою команду!

09 листопада о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Герреро з-за меж штрафного пробив вище воріт.

20’

09 листопада о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Удар Антюха з кута штрафного блокує захисник.

09 листопада о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Мічин пробив низом з-за меж штрафного, і Москера у падінні забрав м'яч.

09 листопада о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Нагнойний прийняв м'яч у штрафному Зорі, але пробити йому не дали.

09 листопада о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Невдала атака Зорі.

09 листопада о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

ГОЛ! 0:1!

Після розіграшу кутового пішов навіс і Лукассен намагався зробити скидку. М'яч відскочив знов до Лукассена, який сильно пробив п'ятою, і м'яч від голови Турбаєвського залетів у ворота!

09 листопада о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Після зміщення з правого флангу Бітон завдав удару, і м'яч попав у Жордана.

09 листопада о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Номінальні гості взяли м'яч під контроль.

09 листопада о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

08 листопада о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 9 листопада, відбудеться поєдинок групи В Ліги конференцій, в якому зустрінуться «Зоря» та «Маккабі». Матч пройде у Любліні (Польща) на стадіоні «Люблін», стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Луганчани зіграли внічию з бельгійським «Гентом» та обіграли ісландський «Брейдаблік». У наступному поєдинку «чорно-білі» мали зустрітися з «Маккабі» на полі суперників, але цю гру перенесли через військові дії в Ізраїлі. Тельавівський клуб має у своєму активі три очки (перемога над «Брейдабліком» та поразка від «Гента»). «Маккабі» раніше шість разів зустрічався з українськими клубами (з «Зорею» «жовті дияволи» зіграють уперше) і не здобув жодної перемоги у цих протистояннях (2 нічиї та 4 поразки). У складі «чорно-білих» виступає панамець Едуардо Герреро, якого луганський клуб минулого сезону взяв в оренду саме у «Маккабі». Цього року «Зоря» підписала повноцінний контракт із футболістом.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» - «Маккабі».

Опитування

Голосів 97
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу 4-го туру 🏆 Ліги конференцій між командами Зоря та Маккабі Тель-Авів, який пройде 9 листопада о 22:00 у польському Любліні.