Маріно ПУШИЧ: «Ми повністю заслужили на цю перемогу»
Наставник «Шахтаря» – про перемогу команди над «Динамо»
![Маріно ПУШИЧ: «Ми повністю заслужили на цю перемогу»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/51/orig_650278.jpg)
Головний тренер донецького «Шахтаря» Маріно Пушич поділився думкою про матч 13-го туру УПЛ із «Динамо», у якому його підопічні здобули перемогу з рахунком 1:0.
– Ви щойно фактично «звільнили» Мірчу Луческу з посади головного тренера Динамо. Які ваші емоції у зв'язку з цим?
– Це його рішення. У мене стосовно Луческу є лише повага. Повага до його тренерських здобутків. Він стільки років був у футболі, стільки років був на топ-рівні! Тому можу сказати одне слово: повага.
Перемагати завжди приємно. Тим більше, в українському класичному. Для нас це було дуже важливим. Вважаю, ми повністю заслужили на цю перемогу. Ми добре зіграли, створювали моменти. Ми мали шанси відкрити рахунок ще в першому таймі.
– Як вам рівень чемпіонату України?
– Поки що дуже складно сказати. Чемпіонат нагадує марафон. Потрібен час, щоб познайомитись із командами. Але в українській першості хороші команди точно є.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696982.jpg)
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696982.jpg)
Гравець дав коментар після трансферу
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697036.jpg)
![Анрі вивів Францію до півфіналу ОІ. Визначено всі пари 1/2 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697036.jpg)
![ВІДЕО. Перший вовк із України. Інтерв'ю Довбика в італійській Ромі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697032.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)
Сыграли на классе. Зубкик герой, ему памятник на родине.
Все.
Дальше Барселона не очень мотивированная, но моложе в разы