Тренерка збірної України WU-19: «Залишилася задоволена футболістками»
Наталія Ігнатович – про виступ команди у відборі до Євро-2024 (WU-19)
![Тренерка збірної України WU-19: «Залишилася задоволена футболістками»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/49/orig_649919.jpg)
Виконувачка обов’язків головного тренера молодіжної жіночої збірної України WU-19 Наталія Ігнатович підбила підсумки виступу команди у Вірменії, жде відбулися матчів першого раунду кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року (WU-19) у Лізі В. Українки, нагадаємо, посіли перше місце у своїй групі, випередивши збірні Вірменії, Люксембургу та Північної Македонії.
– На жаль, інформації про суперниць було обмаль і нічого не залишалося, як визначатися з їхніми сильними і слабкими місцями вже безпосередньо по ходу турніру. До речі, те, що українки своїх перших опоненток, збірні Вірменії та Люксембургу, розтрощили з однаковим рахунком 6:0, не повинно вводити в оману. Ті чинили впертий опір.
– Що ж допомогло взяти гору?
– Господаркам слід віддати належне за старанність, але з тактичною підготовкою в них були проблеми. Цим мої підопічні й скористалися, покаравши вірменок за помилки в підстраховці після вертикальних пасів.
Що ж до збірної Люксембургу, то вона зосередилася виключно на обороні, і в дебюті нелегко було знайти шпаринку в її захисних редутах. Справи пішли веселіше, коли ми внесли корективи й акцентували увагу підопічних на флангових атаках. Суперниці почали не встигати перешикуватися й запанікували. І ще повинні бути задоволені, що м’яч лише шість разів потрапляв до сітки їхніх воріт.
– Завдяки кращому співвідношенню забитих і пропущених м’ячів в останньому матчі з Північною Македонією українок влаштовувала навіть нічия…
– Так, проте ситуація кардинально змінилася, коли в дебюті пропустили: наші стопери не встигли за в’юнкою Селою, яка й відкрила рахунок. Проте це тільки згуртувало дівчат, вони чітко дотримувалися установки, намагаючись усі комбінації завершувати ударами з-за меж карного майданчика або пасами врозріз. Саме в такому стилі українки ще до перерви вийшли вперед. Спочатку балканки сфолили на Радіоновій, і сама потерпіла реалізувала пенальті. А невдовзі Радіонова асистувала Сербук, яка вдруге змусила капітулювати воротаря опоненток — 2:1.
Оскільки македонки й надалі розраховували лише з допомогою довгих передач вивести на ударну позицію моторну Селу, а наші захисниці вже були готові до цього й уміло грали на випередження, то шансів урятуватися в суперниць не було.
– Що далі?
– У грудні відбудеться жеребкування другого раунду відбору чемпіонату Європи 2024 року. Збірна України виступатиме вже в Лізі А, де суперниці будуть більш вправні. Це мене не лякає. Я залишилася задоволена тими футболістками, які були в моєму розпорядженні у Вірменії. Якщо ротація в складі й буде, то мінімальна. Зокрема, я розраховую на нападницю Євгенію Беляєву, якій виступити в Армавірі перешкодила травма.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Артем Довбик – гравець Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696974.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Артем Довбик – гравець Роми](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696974.jpg)
Форвард збірної України покинув «Жирону»
![ФОТО. В УАФ пройшов тренерський семінар Ральфа Рангніка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697051.jpg)
![ФОТО. В УАФ пройшов тренерський семінар Ральфа Рангніка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697051.jpg)
66-річний фахівець зараз очолює збірну Австрію
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696918.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/131/thumb_346322.jpg)
![Argon](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/131/thumb_346322.jpg)