Завдяки перемозі над Північною Македонією у команди Наталії Ігнатович 100% результат у групі

1337
0
УАФ

Жіноча збірна України WU-19 у матчі 3-го туру відбору до чемпіонату Європи 2024 перемогла Північну Македонію (2:1), чим забезпечила собі перше місце у 4-й групі Ліги В.

Раніше підопічні Наталії Ігнатович розгромили Вірменію (6:0) та Люксембург (6:0). Для того, аби посісти перше місце в групі, «синьо-жовтим» достатньо було нічиєї з Північною Македонією.

Балканки відкрили рахунок уже на 5-й хвилині, проте ще в першому таймі українки вийшли вперед. Спершу Радіонова реалізувала пенальті, а потім відзначилася Сербук. У другому таймі команди не забивали, тож маємо перемогу «синьо-жовтих» із рахунком 2:1.

Навесні 2024 року Україна виступатиме у Лізі А. Жеребкування другого раунду відбору відбудеться в грудні.