Підопічні Наталії Ігнатович здобули розгромну перемогу у відборі до Євро-2024

1443
0
УАФ

Жіноча збірна України з футболу WU-19 розгромила команду Люксембурга з рахунком 6:0 у матчі відбору до чемпіонату Європи 2024 року.

Цікаво, що першим суперником «синьо-жовтих» у міні-турнірі була Вірменія, яку підопічні Наталії Ігнатович також переграли з рахунком 6:0.

Як і в зустрічі з вірменками, перевага українських дівчат була тотальною. У першому таймі вони завдали по воротах суперниць 12-х ударів, два з яких були влучними. На 11-й хвилині Марина Птицина відкрила рахунок, а на 14-й Мирослава Невар подвоїла його.

У другому таймі розгром Люксембургу продовжився. Спочатку на 52-й хвилині Птицина забила третій м'яч, а потім слідом за нею оформила дубль Ангеліна Федоренко. На цьому українки не зупинилися – на 90-й хвилині Ліліана Сербук довела рахунок до 6:0. Відзначимо, що за весь матч збірна Люксембургу так і не спромоглася завдати по воротах України жодного удару.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року українки проведуть проти збірної Північної Македонії 30 жовтня (початок – о 13:00 за київським часом).

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В

Група 4

27.10.2023

Україна (WU-19) – Люксембург (WU-19) – 6:0 (2:0)

Голи: Птицина, 11, 52, Невар, 14, Федоренко, 60, 68, Сербук, 90.

Барса планує замінити легенду зіркою збірної України. Ціна питання – 30 млн
Футбол | 27 квітня 2024, 20:57 10

Артем Довбик влітку може стати гравцем «Барселони»

Стали відомі ще 2 клуби, які вийшли до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 28 квітня 2024, 11:35 2

«Арсенал» та «Баварія» гарантували собі участь у головному єврокубковому турнірі