Впевнений старт. Жіноча збірна України WU-19 розгромила Вірменію

Українська команда стартувала в першому раунді кваліфікації Євро-2024

1923
0
УАФ.

Сьогодні, 24 жовтня молодіжна жіноча збірна України WU-19 у вірменському місті Абовян стартувала в першому раунді кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року.

Початок матчу пройшов у боротьбі, але поступово перевага українок стала очевидною. Ще в першому таймі голами відзначилися Заборовець, Птицина і Сербук.

Невдовзі по перерві перевагу нашої команди збільшила Боровська, на 67-й хвилині могла забити Новікова, але не реалізувала пенальті. Утім, невдовзі свій м’яч у ворота вірменок провела Федоренко, а Боровська оформила дубль. Тож підопічні Наталії Ігнатович упевнено перемогли — 6:0.

Наступний поєдинок кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року українки проведуть проти команди Люксембургу 27 жовтня (початок – о 13:00 за київським часом).

Євро-2024 (WU-19). Перший раунд відбору. Ліга В

Україна (WU-19) — Вірменія (WU-19) — 6:0 (3:0)

На 67-й хвилині Новікова (У) не реалізувала пенальті (повз ворота).

Голи: Заборовець (20), Птицина (22), Сербук (37), Боровська (51, 74), Федоренко (73).

Україна (WU-19): Новікова, Бондаренко (Греса, 80), Краснобородько, Заборовець (Юзва, 61), Лиховид (Коротчук, 46), Боровська, Птицина, Федоренко, Невар (Янєва, 80), Радіонова, Сербук (Бондарєва, 61).

Вірменія (WU-19): Сардарян, Маргарян, Костанян, А. Григорян, Сахакян, Восканян, Саргсян, Катікян (В. Григорян, 84), Саядян, Єріцян (Г. Григорян, 90), Іскандарян (Вардумян, 87).