28 жовтня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Мартінес в останній момент завадив Хоселу завдали удару з близької відстані!

28 жовтня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

28 жовтня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Модрич навісив з кутового, тер Штеген впевнено зіграв на виході.

28 жовтня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Гаві з правого кута штрафного майданчика намагався поцілити у дальній кут воріт - м'яч пролетів над поперечиною.

28 жовтня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Камавінга впав у чужому штрафному майданчику у боротьбі з Араухо. Арбітр показав, що потрібно грати далі.

28 жовтня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Подвійна заміна у складі Барселони. Замість Канселу - Ямаль, замість Фелікса - Рафінья

28 жовтня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Реал виконав штрафний удар. М'яч знаходився по центру на відстані близько 25 метрів від воріт. Удар прийшовся у стінку.

28 жовтня о 18:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Ромеу вийшов на поле замість Ферміна.

28 жовтня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

ГОООООООООООООООООООЛ!

Беллінгем здалеку вгатив м'яч у верхній кут воріт тер Штегена! До воріт було приблизно 25 метрів.

28 жовтня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Чуамені завдав удару з-за меж штрафного майданчика, тер Штеген у стрибку відбив м'яч.

28 жовтня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Подвійна заміна у складі Реала. Замість Кроса вийшов Модрич, замість Родріго - Хоселу.

28 жовтня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Левандовський вийшов на поле замість Феррана Торреса.

28 жовтня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Карвахаль руками затримав Фелікса у центрі поля та завалив на газон.

28 жовтня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Канселу виконав простріл з правого флангу, Кепа вдало зіграв на перехопленні.

28 жовтня о 18:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Канселу у штрафному майданчику на замаху обіграв Камавінгу та пробив по воротах - невлучно. До того ж у гравця Барселони хафіксовано офсайд.

28 жовтня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Камавінга віддав під удар Кросу, німець пробив з дальньої дистанції. тер Штеген у падінні зарав м'яч до рук. Це був перший удар Реала у площину воріт.

28 жовтня о 18:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Тер Штеген вийшов на кут штрафного майданчика та забрав м'яч в ногах гравця Реала.

28 жовтня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Беллінгем увійшов до штрафного майданчика, Гаві у підкаті вибив м'яч.

28 жовтня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

У складі Реала Камавінга замінив Менді.

28 жовтня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

МОМЕНТ!

Після навісу Мартінес пробив головою, м'яч влучив в стійку!На добиванні першим був Араухо - його удар з кількох метрів парирував Кепа!

28 жовтня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Родріго після передачі Рюдігера не влучив у ворота з близької відстані. Пробивав він з гострого кута.

28 жовтня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

28 жовтня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +2

Ферран Торрес на фланзі руками затримав Вінісіуса.

28 жовтня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Ще один кутовий виконала Барса. Завдати удару по воротах не вдалося.

28 жовтня о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

45’

Барселона виконала кутовий. Гюндоган навісив, захисники виграли верхову боротьбу та вибили м'яч. .

28 жовтня о 17:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Крос завдав удару з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив у гравця Барселони.

42’

Фелікс після дальньої передачі отримав м'яч у штрафному майданчику, намагався обіграти двох опонентів, Карвахаль вибив м'яч.

28 жовтня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Карвахаль отримав передачу у штрафному майданчику та пробив з гострого кута - повз ворота.

28 жовтня о 17:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Фермін Лопес завдав удару з-за меж штрафного майданчика - вище воріт пролетів м'яч.

28 жовтня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Бальде був на близькій відстані до воріт. Обіграв Рюдігера, але Кроос підстрахував партнера та не дозволив завдати удару гравцю Барселони.

28 жовтня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Барселона знову організувала контратаку. Фелікс класно обіграв Рюдігера, увійшов до штрафного майданчика та впав у боротьбі. Арбітр показав, що потрібно продовжувати матч.

28 жовтня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Реал провів тривалу атаку, завдати удару по воротах не змогли.

28 жовтня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

М'яч переважно знаходиться в центральній зоні.

25’

Бальде намагався увійти до штрафного майданчика, Карвахаль відтіснив його корпусом.

28 жовтня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Рюдігер завдав удару здалеку - м'яч пролетів неподалік від хрестовини воріт тер Штегена.

28 жовтня о 17:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Барселона мала можливість для контратаки, але Алаба перехопив передачу Фелікса на хід партнеру.

28 жовтня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Фермін Лопес наступив на ногу Кроосу.

28 жовтня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

СТІЙКА!

Барса відібрала м'яч поблизу штрафного майданчика Реала, м'яч опинився у Ферміна, який завдав удару приблизно з 10 метрів - м'яч влучив у стійку!

28 жовтня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Вінісіус намагався пробити з лінії штрафного майданчика. Заблоковано.

28 жовтня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГОООООООООООООООООЛ!

Гюндоган відкрив рахунок!

Гюндоган намагався обігратися в стіночку з Ферраном Торресом. Передачу Торреса перехопили, але Гюндоган доборовся, заволодів м'ячем, який у підкаті намагався вибити Алаба, увійшов до штрафного майданчика та точно пробив - м'яч пролетів під ногою Кепи.

28 жовтня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Крістенсен помилився на правому фланзі, Беллінгем відібрав м'яч увійшов у штрафний майданчик, але той же Крістенсен його зупинив

28 жовтня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

На перших хвилинах боротьба точиться в центрі поля.

28 жовтня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

28 жовтня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28 жовтня о 17:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27 жовтня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 28 жовтня, відбудеться матч 11-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому «Барселона» прийме мадридський «Реал». Команди зустрінуться на «Естадіо Олімпіко» у Барселоні. Початок поєдинку призначено на 17:15 за київським часом.

«Барселона» цього сезону Ла Ліги не зазнала жодної поразки. Це єдина команда Прімери, яка ще не програвала. Проте три нічиї у десяти поєдинках не дозволяють каталонцям лідирувати у чемпіонаті. Поки що підопічні Хаві йдуть на третьому місці. В активі синьо-гранатових – 24 очки.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Реал» підходить до Ель Класіко лідером турнірної таблиці. Щоправда, перше місце мадридці посідають лише завдяки кращим, ніж у «Жирони», додатковим показникам. Обидві команди мають по 25 очок.

Минулого сезону було аж 5 Ель Класіко: по два в Прімері та півфіналі Копа дель Рей, а також у фіналі Суперкубка. Хаві переміг тричі, Анчелотті – двічі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Барселона» – «Реал».