Все через протест! Терлюга не вийшла до фіналу ЧС
Українка завершила боротьбу на стадії півфіналу
![Все через протест! Терлюга не вийшла до фіналу ЧС](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/43/orig_648741.jpg)
Українська каратистка Анжеліка Терлюга залишилася за бортом фіналу чемпіонату світу, який проходить у Будапешті.
У півфіналі вагової категорії до 55 кг Терлюга зійшлася з Івет Горановою з Болгарії. Поєдинок завершився перемогою Анжеліки – 14:11. Однак болгарка подала протест і поєдинок повернули на час 1:17 з рахунком 5:4 на користь Горанової. Причина – на табло не йшов відлік часу.
У повторному з'ясуванні стосунків Терлюга програла з рахунком 4:6. Тепер на українку чекає бій за бронзу, яка може стати першою в кар'єрі Анжеліки на рівні чемпіонату світу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696918.jpg)
![Левченко на першій же висоті завершила виступ на ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696918.jpg)
Юлія провалила всі три спроби
![Єгипет продовжує творити дива у чоловічому гандбольному турнірі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697033.jpg)
![Єгипет продовжує творити дива у чоловічому гандбольному турнірі на ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697033.jpg)
Єгиптяни мінімально обіграли збірну Норвегії
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696968.jpg)
![Збірна Марокко розгромила США і вийшла до півфіналу футбольного турніру](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696968.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697042.jpg)
![Медальний залік ОІ-2024. Як нам обігнати Уганду та Північну Корею?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697042.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/50/thumb_450178.png)
![Серж Бос](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/50/thumb_450178.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![samird](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/37/thumb_367598.jpg)
![Arctic](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/37/thumb_367598.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/2/177/thumb_115436.jpg)
![Cruyff](https://pic.sport.ua/images/users/0/2/177/thumb_115436.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![Swed](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/41/thumb_448333.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/148/thumb_349633.jpg)
![Pychnenko](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/148/thumb_349633.jpg)