В'ячеслав ШЕВЧУК: «Мудрик з кожною грою додає. Він провів класний матч»
Ексзахисник «Шахтаря» – про останній матч Михайла
![В'ячеслав ШЕВЧУК: «Мудрик з кожною грою додає. Він провів класний матч»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/41/orig_648345.jpg)
Колишній захисник донецького «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук прокоментував виступ українського вінгера «Челсі» Михайла Мудрика у лондонському дербі проти «Арсенала» (2:2).
«З нетерпінням чекав лондонського дербі. Для мене, що Мудрик, що Зінченко є лідерами своїх команд. Футбол найвищого класу – і наші хлопці витримували цей рівень і навіть були серед найбільш яскравих у цьому турі. Мудрик з кожною грою додає. Провів класний матч. Здорово увірвався в зону, знайшов руку Саліба, забив ефектний гол.
Мудрик – молодий гравець, який крок за кроком виходить на свій рівень. Не потрібно завищувати очікування. Десь щось не виходило, не було впевненості. Зараз він ментально також додає», – сказав Шевчук.
Раніше наставник «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував виступ Михайла Мудрика у матчі з «Арсеналом».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696008.jpg)
![Усик відреагував на відмову Ломаченка від бою з Девісом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696008.jpg)
Олександр хоче, щоб Василь знову бився
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696076.jpg)
![Названо найкращого воротаря світу. Відкриття Євро-2024 – на другому місці](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696076.jpg)
Найбільше визнання отримав Еміліано Мартінес
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696109.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696109.jpg)
![ФОТО. Фанати Партизана вивісили банер, нагадавши про розгром від Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696010.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696111.jpg)