Вольова перемога. Арсенал із Зінченком у товариському матчі переграв МЮ

Жезус та Мартінеллі відповіли на гол Хойлунда

1294
1
Х. Арсенал Лондон

«Арсенал» та «Манчестер Юнайтед» продовжують готуватися до старту сезону в Англійській Прем'єр-лізі. 28 липня вони визначили, хто в якій формі знаходиться на даний момент. Навряд чи перемога для тренерів була суттєвою, проте все ж вікторію відсвяткували лондонці.

Рахунок відкрили «червоні дияволи» вже на десятій хвилині зусиллями Расмуса Хойлунда. Проте вже в першому таймі паритет відновив Габріел Жезус.

Перемогу «канонірам» приніс точний удар Габріела Мартінеллі, бразилець відзначився наприкінці матчу на 81 хвилині.

Український захисник «Арсенала» Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі своєї команди та відіграв 63 хвилини, після чого був замінений на Льюїса-Скеллі.

Після гри команди вирішили пробити ще серію пенальті, в якій з рахунком 4:3 переміг «Манчестер Юнайтед».