Володимир БРАЖКО: «Тепер за мною ще більше стежитимуть»
Гравець «Динамо» – про свій трансфер, який не відбувся минулого літа
![Володимир БРАЖКО: «Тепер за мною ще більше стежитимуть»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/31/orig_646310.jpg)
Півзахисник київського «Динамо» Володимир Бражко поділився інформацією про те, як влітку цього року він міг стати гравцем італійського клубу «Торіно», але перехід не відбувся.
«Я здивувався. Мені зателефонував агент і сказав, що «Торіно» цікавиться мною. Потім надійшла перша пропозиція – відмовили. Друга була. А після цього вже було затишшя, все.
Після зацікавленості з боку «Торіно» за мною ще більше стежитимуть. Може, вийде якийсь і кращий клуб. Треба показувати себе на полі, все буде як буде», – розповів Бражко.
Згідно з неофіційними даними, «Динамо» відмовило «Торіно» у переході Бражка через малий розмір відступних. Італійці нібито пропонували 4 млн євро плюс бонуси.
Раніше Володимир Бражко озвучив основну мету «Динамо» на сезон.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697028.jpg)
![Дворазовий олімпійський чемпіон. Відомий суперник Хижняка у 1/2 фіналу ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697028.jpg)
Олександр зустрінеться з кубинським боксером Арленом Лопесом 4 серпня
![10+ гравців на вихід. Ювентус планує розпродаж](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697146.jpg)
![10+ гравців на вихід. Ювентус планує розпродаж](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697146.jpg)
Можуть піти Щенсни, К'єза та інші
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696996.jpg)
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696931.jpg)
![Естафета. Україна завершила кваліфікацію, світовий рекорд США](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697004.jpg)