542
0
Федерація баскетболу України

Баскетбольна збірна України U-18 перемогла Словаччину з рахунком 77:67.

Зустріч відбулася у міні-турнірі за 13-16 місця чемпіонату Європи в Дивізіоні В у Скоп'є, Північна Македонія.

Українці краще почали матч – в першій чверті зробили ривок 10:0 і після шести хвилин зустрічі вели 14:4. Велика перевага зберігалась, але наприкінці ривок 5:0 словаків скоротив їхнє відставання до першої перерви до восьми очок 21:13.

На початку другої чверті Словаччини взагалі зменшила своє відставання до 3 очок, «повернувшись у гру», але до середини десятихвилинки українці знову мали комфортну перевагу в 10 очок, яку в цілому зуміли утримати до великої перерви – 39:32.

Початок третьої чверті залишився за Словаччиною, яка до середини десятихвилинки вийшла вперед 43:42, але далі українці повернули гру під свій контроль і на останню перерву пішли за рахунку 59:53 на свою користь.

Останню чверть наші хлопці провели чудово, довели свою перевагу до двозначної позначки і спокійно здобули перемогу 77:67.

Найкращим у нашій команді в матчі став Десмонд Йяму, який оформив дабл-дабл з 24 очок та 13 підбирань. У Арсенія Колобова 16 очок, 6 підбирань і 5 передач, у Єгора Сушкіна 14 очок, 5 підбирань, 6 передач та 6 перехоплень.

Таким чином, завтра, 4 серпня, в завершальний день чемпіонату Європи, чоловіча збірна України U-18 зіграє за 13-14 місця з переможцем матчу Грузія – Румунія.

Чемпіонат Європи U-18. Чоловіки, Дивізіон В

Скоп’є, Північна Македонія. Матч за 13-16 місця

Словаччина — Україна 67:77 (13:21, 19:18, 21:20, 14:18)

Україна: Колобов 16 + 6 підбирань + 5 передач, Сушкін 14 + 5 підбирань + 6 передач + 6 перехоплень, Король 8 + 10 підбирань, Ситар 8, Йяму 24 + 13 підбирань – старт; Липка 4, Гогуленко 3, Романиця 0.