Матч завершився з рахунком 79:83 не на користь української команди

210
0
Федерація баскетболу України

Баскетбольна жіноча збірна України програла у матчі групового раунду чемпіонату Європи U-18.

Команда Євгена Мурзіна з рахунком 79:83 поступилася збірній Боснії та Герцеговини.

Наша команда вдало розпочала матч, отримавши за підсумком першої чверті максимальні для себе 13 очок переваги. Але вже на екваторі другої десятихвилинки боснійки за рахунок ривка відновили рівновагу та отримали мінімальне одне очко переваги за підсумком 20 хвилин. В другій половині була дуже близька гра — переможець визначався в напруженому клатчі. На жаль, вирішальні хвилини краще провела команда суперниць, втримавши перевагу в 4 очки до фінальної сирени.

Боснія мала перевагу на підбираннях, набравши більше очок у фарбі та більше очок другого шансу за рахунок підбирань в атаці. Збірна України краще діяла у швидкому нападі, мала кращий відсоток реалізації дальніх кидків, але для перемоги цього виявилось недостатньо.

У складі збірної України найкращою в цьому матчі стала Еліна Синякова, в активі якої 16 очок, 11 підбирань та 3 перехоплення (РЕ 21).

Наступний матч на турнірі в Плоєшті наша команда зіграє проти господарок змагань — збірної Румунії. Гра відбудеться у вівторок, 6 серпня, о 18:30.

Чемпіонат Європи U-18. Жінки, Дивізіон В

Плоєшті, Румунія. Груповий етап

Боснія і Герцеговина – Україна 83:79 (13:26, 28:14, 21:19, 21:20)

Україна: Синякова 16 + 11 підбирань, Тиха 11, Лавринець 10 + 4 передачі, Виповська 9 - 5 втрат, Тупало 8 + 5 перехоплень — старт, Тинщук 4, Полянцева 10, Черниш 7, Луценко 2, Семикашева 2