| Оновлено 10 жовтня 2023, 01:35
3601
2

ВІДЕО. Скандал! Кіпер знепритомнів, Нето показав середній палець фанатам

8 жовтня поєдинок «Монпельє» – «Клермон» було перервано через неадекватних уболівальників

3601
2

8 жовтня стартував матч 8-го туру Ліги 1 між клубами «Монпельє» та «Клермон».

У доданий до 2-го тайму час фанати господарів кинули петарду під ноги голкіперу гостей Морі Діаву. Воротар знепритомнів, його забрали з поля на ношах.

Після цього інциденту захисник Клермона Нето Боржес показав середній палець уболівальникам «Монпельє». Головний суддя зустрічі вирішив покарати гравця та показав Нето червону картку.

Поєдинок «Монпельє» – «Клермон» був перерваний на 90+7 хвилині при рахунку 4:2 на користь «паладинів». Подальша його доля поки що невідома.

Президент «Монпельє» Лоран Ніколлен жорстко висловився про фаната, який кинув петарду під ноги Діаву:

«Я відчуваю огиду, розчарування, жаль. Коли ведеш із рахунком 4:2 за 5 хвилин до кінця матчу і можеш вийти на 6-те місце в таблиці, коли гравці рвуть дупи... Я відчуваю огиду. Якийсь придурок кидає з трибуни щось... Це болісний момент. Якийсь сюрреалізм.

Я сподіваюся, що воротар Клермона в порядку, я не бачив відео і сподіваюся, що він зможе повернутися додому разом з товаришами по команді. Ти щосили намагаєшся зробити щось хороше... Нас часто дорікають за відсутності амбіцій, але з такими недоумками у нас навряд чи будуть амбіції. Це болісно та втомлює. Я думаю про нашого тренера та гравців, які провели відмінний матч, і результат був би...

Чи буде догравання чи технічна поразка? Керівництво Ліги 1 викличе нас і там буде ухвалено рішення».