Олександр ФІЛІППОВ: «Цей гол мені був потрібен»
Нападник «Дніпра-1» – про матч з «Вересом»
![Олександр ФІЛІППОВ: «Цей гол мені був потрібен»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/29/orig_645841.jpg)
Форвард «Дніпра-1» Олександр Філіппов поділився враженнями від гри 10-го туру УПЛ з «Вересом» (2:0), у якій він відзначився першим у кар’єрі голом за дніпровську команду.
– Вітаємо з першим голом за «Дніпро-1». Що після нього відчували?
– Дуже дякую за вітання. Цей гол був дуже важливий і для мене, і для команди, тому що забили на початку матчу, після чого вже легше було шукати можливості для взяття воріт. Головне, що допоміг команді і порадував себе.
– Емоційність святкування не залишає сумнівів про важливість цього голу.
– Так, гол був дуже важливий. Довго чекав на цей гол і не буду лукавити, що він мені був потрібен. Вважаю, що далі буде краще.
– Головний тренер дуже схвально відгукнувся на вашу гру. Як самі оціните свій виступ сьогодні?
– Я не тренер. Якщо тренер так каже – це добре, а моя головна мета – це допомагати команді. Якщо сьогодні допоміг голом і якимось іншими діями, то для мене це дуже важливо.
– Чи змінилося щось принципово у вашій грі з приходом нового головного тренера?
– Так, ми почали більш агресивніше діяти на чужій половині поля, намагаємося створювати моменти, вище грати, комбінувати у центрі поля і шукати можливості на флангах для взяття воріт.
– Як вважаєте, тепер попре?
– Дай Бог!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Кубок України. Металіст 1925 пройшов далі, Буковина виграла по пенальті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697160.jpg)
![Кубок України. Металіст 1925 пройшов далі, Буковина виграла по пенальті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697160.jpg)
Цього дня зіграно 14 матчів, а ще два поєдинки заплановано на 4 серпня
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696996.jpg)
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696996.jpg)
Новий чемпіонат стартує у Рівному
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697100.jpg)
![Мінус претендентка. Магучіх і Геращенко позбулися топ-суперниці у фіналі ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697100.jpg)
![«Ганьба йому за...» Фани Жирони рознесли Довбика після переходу у Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697120.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697041.jpg)
![ВІДЕО. Після матчу Франції і Аргентини на Олімпіаді гравці влаштували бійку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697041.jpg)
Ведь Будковского мама назвал Филипп (может в честь Киркорова), а его превратили в Пилипа.) Зато Вивчаренко не конвертируют в Овчаренко на рус яз версии. Потому что у него так в метрике значится.