Усі учасники олімпійського відбору провели стартові матчі

Невдалим вийшов початок турніру для чоловічої збірної України

2444
0
volleyballworld.com

У всіх трьох кваліфікаційних групах відбору на Олімпіаду 2024 року з волейболу серед чоловіків відбулися ігри першого туру. Завершував його поєдинок збірних Куби та України. На жаль, наша команда не змогла чинити гідного опору суперникам і начисто програла їм з рахунком 0:3.

Взагалі, якщо говорити про старт групи А, матчі якої проходять у бразильській столиці Ріо-де-Жанейро, то два явні фаворити здобули перемоги. Бразилія у трьох сетах здолала Катар, а Італія, хоч і поступилася першою партією волейболістам Чехії, потім без особливих проблем виграла три наступні. У ще одному поєдинку цієї групи Німеччина з рахунком 3:1 завдала поразки Ірану.

На даний момент становище команд у групі А таке:

У групі B (матчі проводяться в столиці Японії Токіо), 6 команд вже встигли провести по дві зустрічі. Без втрат їх провели добре відома нам команда Словенії, а також команда США. При цьому обидві команди ще не програли жодної партії. Турецька команда в першому турі перемогла Сербію 3:1, після чого програла словенцям. А серби у другому турі обіграли Туніс 3:0. З перемоги розпочала турнір і Японія, однак, господарі майданчика з труднощами перемогли фінську команду 3:2.

Становище команд у групі В

І, нарешті, у групі С (команди виступають у китайському місті Сіань), вже дві перемоги здобули волейболісти Канади. У першому турі вони виграли у Нідерландів 3:2, а у другому у Аргентини 3:1. Дуже тяжко дався стартовий матч недавнім чемпіонам Європи волейболістам Польщі. Вони насилу тільки у п'ятому сеті здолали Бельгію, причому рахунок тай-брейку 17:15. А ось у другому поєдинку поляки легко обіграли Болгарію 3:0, яка у першому турі зробила невеликий сюрприз, обігравши господарів майданчика також у трьох партіях.

Становище команд у групі С:

Свій наступний матч на турнірі українці проведуть у ніч із неділі на понеділок 2 жовтня. О 02.30 за київським часом вони розпочнуть свій поєдинок зі збірною Ірану.