«Зоря»: Турбаєвський, Боль (Данченко, 77), Джордан, Снурніцин, Яцик, Антюх (Чурко, 77), Вантух, Мишньов (В.Волошин, 77), Нагнойний, Д. Алефіренко, Герреро.

Запасні: Сапутін, Жилкін, Дришлюк, Мічін, Кирюханцев, Бугай, Горбач, Венделл, Головкін.

«Дніпро-1»: Волинець, Кравець, Сарапій, Сваток, Пуріта (Гаджиєв, 79), Рубчинський (Мірошніченко, 79), Когут (Є. Пасіч, 58), Піхальонок (Вітіньо, 67), Бабенко, Лєднєв, Гуцуляк.

Запасні: Юрчук, Кінарейкін, Горін, Каплієнко, Танчик, Пірес, Маркос Андре, Філіппов.

24 вересня о 16:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

ВАР перевірив момент. Пенальті не буде.

90’ +4

Нагнойний увійшов у штрафний майданчик, намагався обіграти Мірошніченка та впав.

24 вересня о 16:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Герреро увійшов у штрафний майданчик, його удар заблокував Кравець.

90’ +3

Бабенко втратив м'яч в центрі поля, Волошин наблизився до штрафного майданчика, але не зміг віддати передачу на партнера.

24 вересня о 16:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Данченко прострілив у штрафний майданчик, Кравець вибив м'яч.

24 вересня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини.

24 вересня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Данченко навісив у штрафний майданчик, Сарапій перехопив, м'яч відскочив до В.Волошина, але з-під ніг того м'яч вибив Кравець.

24 вересня о 16:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Небезпечно!

Лєднєв зліва увійшов у штрафний майданчик, та пробив у ближній кут, м'яч пролетів над поперечиною.

24 вересня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Мірошніченко пробив зі штрафного з дальньої дистанції, Турбаєвський кулаками відбив м'яч.

24 вересня о 16:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Не можуть гравці Зорі створити момент біля воріт Дніпра-1.

24 вересня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Герреро пробивав головою, але не влучив у ворота.

24 вересня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

У складі Дніпра-1 Гаджиєв замінив Рубчинського, Мірошніченко - Пуріту.

24 вересня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Пуріта отримав пошкодженя.

77’

Заміни у складі Зорі. Данченко замінив Боля, Волошин - Мишньова, Чурко - Антюха.

24 вересня о 16:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Пуріта навісив зі штрафного удару, Сарапій намагався пробити головою, але влучив у захисника.

24 вересня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Сарапій в центрі поля зірвав атаку фолом проти Герреро.

Моментів як і раніше вкрай мало біля воріт обох команд.

24 вересня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У Львові пішов дощ.

24 вересня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Вітіньо замінив Піхальонка у складі Дніпра-1.

24 вересня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Дінпряни помилися в центрі полі, Алефіренко мчав з м'ячем до штрафного майданчика, намагався відпасувати на Герреро, але захисники прочитали цю передачу.

24 вересня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Лєднєв передачею з лівого флангу вивів сам на сам з голкіпером Пасіча, але той не переграв Турбаєвського. Потім арбітрині зафіксували офсайд у Пасіча.

24 вересня о 16:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Нагнойний отримав жорсткий удар по ногах від Бабенка.

24 вересня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Кравець отримав попередження за удар по м'ячу після свистка.

24 вересня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Заміна у складі Дніпра-1. Є.Пасіч вийшов на поле замість Когута.

24 вересня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Пенальті не буде.

ВАР перевіряє момент. Після удару Когута м'яч влучив в руку Джордана, який блокував удар в падінні.

24 вересня о 16:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

МОМЕНТ!

Гуцуляк увійшов з правого флангуу штрафний майданчик, віддав пас на Когута, його удар заблокував захисник. М'яч відскочив на Лєднєва, той відпасував на Рубчинського, який пробив повз ворота метрів з 11-ти

24 вересня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гравці сьогодні не радують гольовими моментами. Багато боротьби на полі, мало креативу.

24 вересня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Жорстко грають у боротьбі за м'яч футболісти обох команд.

24 вересня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Піхальонок навісив зі штрафного Сарапій виграв верхову боротьбу та скинув м'яч на лінію воротарського майданчика, захисник вибив подалі.

24 вересня о 16:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 вересня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Когут увійшов у штрафний майданчик та пробив у ближній кут. Турбаєвський відбив м'яч.

24 вересня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

МОМЕНТ!

Когут помилився в центрі поля, Джордан відібрав м'яч, відпасував на Герреро, той віддав передачу на Антюха, який пробив з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з ближнім кутом воріт.

24 вересня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Вантух ударив Пуріту ззаду по ногах.

24 вересня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Небезпечно!

Герреро навісив у штрафний майданчик, Вантух, який несподівано опинився на позиції центрального нападника, зовсім трохи не дотягнувся головою до м'яча. Перед ним нікого, крім Волинця, не було.

24 вересня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Джордан жорстко відтіснив від м'яча Когута в штрафному майданчику.

24 вересня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Кравець зробив крос у штрафний майданчик, Когут у падінні тягнувся до м'яча, але не зміг пробити по воротах.

24 вересня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Бабенко навісив у штрафний майданчик, Джордан головою вибив м'яч.

24 вересня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Перший кутовий у маті виконали дніпряни. Піхальонок навісив, Кравець скинув головою на лінію воротарського майданчика, захисник Зорі вибив м'яч.

24 вересня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ГООООООООООООООЛ!

Бабенко віддав розрізну передачу на Рубчинського, той у штрафному майданчику від лицевої лінії віддав пас назад, Когут з лінії воротарського майданчика в один дотик пробив у дальній верхній кут воріт.

24 вересня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Д. Алефіренко з правого флангу захисту протягнув м'яч у центр, на половині поля Дніпра-1 обігрався в пас з Нагнойним, але не встиг до м'яча у штрафному майданчику. Волинець вийшов з воріт і забрав м'яч до рук.

24 вересня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Антюха збили на правому фланзі біля бокової лінії, недалеко від штрафного майданчика. Луганці розіграли штрафний удар і втратили м'яч.

24 вересня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Кравець протягнув м'яч лівим флангом, Боль вибив м'яч в аут поблизу штрафного майданчика.

16’

Джордан на лінії штрафного майданчика виграв боротьбу у Когута. До того ж дніпрянин був в офсайді.

24 вересня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Волинець під пресингом вибив м'яч в аут.

24 вересня о 15:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Когут після паса від Піхальонка пробив з лінії штрафного майданчика - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

24 вересня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Когут прострілив у штрафний майданчик, Боль випередив Лєднєва і вибив м'яч за межі поля.

24 вересня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перші 10 хвилин команди діють переважно в центрі поля.

24 вересня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Гравці Дніпра-1 не довели до удару тривалу атаку.

24 вересня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Після атаки Дінпра-1 Гуцуляк залишився лежати на половині поля Зорі. Снурніцин жорстко проти нього зіграв. Порушення правил не було зафіксовано.

24 вересня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Антюх не встиг наздогнати м'яч після пасу з центру поля. Волинець випередив гравця Зорі.

23 вересня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 24 вересня, відбудеться матч восьмого туру чемпіонату України з футболу, в якому гратимуть СК «Дніпро-1» і луганська «Зоря». Гра пройде у Львові? на полі стадіону «Україна». Стартовий свисток харківської арбітрині Катерини Монзуль має прозвучати о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди невдало розпочали поточний сезон УПЛ. Перед стартом восьмого туру «Зоря» та «Дніпро-1» були сусідами за турнірною таблицею, розташувавшись відповідно на 13-му та 12-му місцях. Нагадаємо, минулого чемпіонату обидва клуби претендували навіть на чемпіонське звання.

Футболісти «Зорі» та «Дніпра-1» перед сьомим туром отримали нових головних тренерів. Луганський клуб встиг провести під керівництвом Валерія Кривенцова два матчі. У чемпіонаті команда програла з рахунком 1:2 «Металісту 1925». Натомість у першому турі групового етапу Ліги конференцій УЄФА луганці зіграли внічию 1:1 з «Гентом» – лідером чемпіонату Бельгії. «Дніпро-1» на чолі з Юрієм Максимовим провів один матч - нічия з «Колосом».

«Зоря» та СК «Дніпро-1» зустрічалися один з одним сім разів. Луганський клуб здобув шість перемог, по одному разу було зафіксовано нічию та перемогу дніпровського клубу. Різниця м'ячів – 15:7 на користь «Зорі».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Дніпро-1».