Олег ГОЛОДЮК: «Ми дуже пишаємось хлопцями»
Тренер харків'ян поділився враженнями після перемоги проти «Зорі»
![Олег ГОЛОДЮК: «Ми дуже пишаємось хлопцями»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/12/orig_642503.jpg)
Тренер харківського «Металіста 1925» Олег Голодюк поділився враженнями після перемоги в 7-му турі УПЛ проти луганської «Зорі» (2:1).
– Які емоції від гри та результату?
– Як і після кожної перемоги, емоції позитивні. Ми дуже пишаємось хлопцями, за ту гру яку продемонстрували. Можливо, що другий тайм у нашому виконанні був не такий якісний, як перший. Напевно, у хлопців у підсвідомості було втримати результат. Нічого, крім слів подяки, ми їм сьогодні не сказали.
– Дмитренко забив чудовим ударом здалеку, чи ставили завдання бити з-за меж карного майданчика?
– Ми на цьому наголошуємо постійно, всі гравці володіють хорошими ударами. На жаль, не так часто використовують свої сильні якості, сьогодні Влад наважився на удар і як нагорода – забив. Нічого не буває просто так, те як він почав працювати пару тижнів назад, він тримає цю форму. Дуже важливий гравець для нас, який може будь-якої миті виручити. Хочеться йому побажати, продовжувати у такому ж дусі.
– Прокоментуйте пропущений гол від Герреро, чи можна когось звинуватити індивідуально в тому епізоді?
– Так, там була індивідуальна помилка. Але ми вимагаємо у хлопців грати у комбінаційний футбол, це наша вимога. Помилки трапляються, дуже шкода, що вона привела до голу в наші ворота. За цю помилку не будемо нікого робити винним.
– У другому таймі свідомо віддали ініціативу супернику?
– Точно – ні! У перерві була розмова, що попереду набагато важчі 45 хвилин, ніж були у першому таймі. Напевно, психологія гравців вийшла на перший план і у них в голові було втримати рахунок. Ми намагались із лави запасних до них докричатися... Але ми їх розуміємо і тільки можемо подякувати за сьогоднішню гру та особливо за результат.
– Що стало ключовим у сьогоднішній перемозі?
– Як і у кожній грі, це наш колектив.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695922.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695922.jpg)
Ігор Краснопір вирвав перемогу для олімпійської збірної України над Марокко на 90+8-й
![Новий Кіліанн у Франції. Футбол на ОІ: визначено двох чвертьфіналістів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/middle_695966.jpg)
![Новий Кіліанн у Франції. Футбол на ОІ: визначено двох чвертьфіналістів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695966.jpg)
До 1/4 фіналу достроково пробилися збірні Іспанії та Японії
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695890.jpg)
![Україна U23 – Марокко U23 – 2:1. Шалений кінець матчу! Відео голів, огляд](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/small_695890.jpg)
![ВІДЕО. Як ветеран Чісора відправив Джо Джойса у нокдаун у 9-му раунді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/79/slider_695973.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696003.jpg)
![Сабо прокоментував історичну перемогу збірної України на Олімпіаді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696003.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/66/thumb_453283.png)
![John Week](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/66/thumb_453283.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/82/thumb_376523.jpg)
![Олексій Коваль](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/82/thumb_376523.jpg)