15 вересня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

15 вересня о 20:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

15 вересня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Подача від Зорі з кутового завершилася без небезпеки.

15 вересня о 20:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 4 хвилини.

15 вересня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Венделл небезпечно зіграв проти опонента. Арбітр вирішив не виписувати друг попередження легіонеру.

90’

Кирюханцев навісив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч.

15 вересня о 20:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Антюх пробив повз ворота.

Зоря намагається створити небезпеку біля воріт Мозіля. Металіст 1925 надійно грає у нападі.

15 вересня о 20:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Снурніцин попереджений за затримку суперника в центрі поля.

15 вересня о 20:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Венделл збив Жичикова поблизу центральної лінії поля.

15 вересня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У другому таймі обидві команди створили обмаль моментів.

15 вересня о 20:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Чурко пробив з-за меж штрафного майданчика, Мозіль забрав м'яч до рук.

15 вересня о 20:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Чирук залишив поле. Замість нього вийшов Ігор.

15 вересня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Чирук отримав жовту картку за брудний підкат проти Чурка.

15 вересня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Після удару від Габелка з півкола штрафного майданчика Турбаєвський відбив м'яч перед собою, Жичиков добив м'яч у ворота. Арбітри зафіксували офсайд.

15 вересня о 20:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Небезпечно!

Венделл після кросу з правого флангу пробив головою з лівого кута воротарського майданчика, але м'яч пролетів поруч з дальньої стійкою.

15 вересня о 20:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Венделл замість Алефіренка, Чурко замість Мишньова. Заміни від Валерія Кривенцова.

71’

Чирук отримав м'яч після дальньої передачі, але з меж штрафного майданчика пробив повз ворота.

15 вересня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Чимало неточних передач сьогодні у Металіста 1925.

15 вересня о 20:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Заміни у Металіста 1925. Фарина вийшов замість А.Ткачука, Арі - замість Р.Русина.

15 вересня о 19:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Нагнойний збив Вачіберадзе в центрі поля.

15 вересня о 19:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Антюх прострілив на ближню стійку, захисник вибив м'яч.

15 вересня о 19:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Знову Вантух отримав по обличчю. Вачіберадзе попереджений за відмашку.

15 вересня о 19:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Герреро завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч пролетів набагато вище воріт.

15 вересня о 19:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Вачіберадзе замінив Борячука у складі Металіста 1925.

15 вересня о 19:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

У боротьбі Р.Русин влучив ліктем у підборіддя Вантуху. Порушення правил не зафіксовано.

15 вересня о 19:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Снурніцин замінив Батагова.

55’

Металіст 1925 намагався побудувати атаку, але двічі втратили м'яч поблизу штрафного майданчика Зорі.

15 вересня о 19:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Батагов отримав пошкодження у боротьбі з Жичиковим.

15 вересня о 19:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перші п'ять хвилин тайму Металіст 1925 майже не виходить зі своєї половини поля.

15 вересня о 19:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Мишньов після пасу Нагнойного завдав удару з меж штрафного майданчика, м'яч звалився з ноги та полетів повз ворота.

15 вересня о 19:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Герреро завдав удару з півкола штрафного маданчика - Мозіль забрав м'яч до рук.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

15 вересня о 19:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміна у перерві. Замість Вікентія Волошина на поле вийшов Нагнойний.

15 вересня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

15 вересня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини.

Завершальні хвилини першого тайму минули без моментів.

15 вересня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Курило головою вибив м'яч зі штрафного, його підібрав опонент і завдав удару - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

15 вересня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Мишньов пробив зі штрафного удару з далекої відстані - над поперечиною пролетів м'яч.

15 вересня о 19:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Волошин невдало виконав кутовий. М'яч перелетів всіх гравців.

15 вересня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

СТІЙКА!

Антюх з правого кута штрафного майданчика закрутив м'яч у дальній кут воріт - стійка врятувала Металіст 1925.

15 вересня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Мишньов затримав руками Русина, який збирався втекти від нього в центрі поля.

15 вересня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Антюх завдав удару з меж штрафного майданчика, але не влучив у ворота.

15 вересня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

ГООООООООООООООООЛ!

Борячук переграв Турбаєвського. Голкіпер в одному куті, м'яч в іншому.

ПЕНАЛЬТІ!

Арбітр після перегляду моменту вирішив призначити 11-метровий.

15 вересня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Момент влучання у руку трапився у боротьбі біля лінії штрафного майданчика.

Клим Заброда пішов самостійно передивлятися момент.

15 вересня о 18:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ВАР перевіряє момент, в якому Антюху м'яч влучив у руку в штрафному майданчику.

15 вересня о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Швидку атаку провели харків'яни. Вона завершилася навісом у штрафний майданчик. Джордан вибив м'яч.

15 вересня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Мишньов виконав крос до штрафного, Герреро ледь не дотягнувся до м'яча.

15 вересня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Небезпечно!

Русин змістився з правого флангу до центру та завдав удару приблизно з 20 метрів - м'яч пролетів над поперечиною.

15 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГОООООООООООООЛ!

Герреро зрівняв рахунок!

Харків'яни помилилися при виході з оборони, Волошин перехопив м'яч та в один дотик відпасував на Гереро. Той прийняв м'яч поблизу штрафного майданчика, наблизився до воріт та завдав точного удару.

15 вересня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Небезпечно!

Дмитренко обіграв Батагова увійшов у штрафний майданчик та намагався поцілити в дальній кут воріт - Турбаєвський здійснив сейв.

15 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Турбаєвський помилився, коли вибивав м'яч, той опинився у Борячука, але нападник поблизу штрафного майданчика не зміг обіграти Джордана.

15 вересня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Штрафний удар виконала Зоря. Волошин зробив крос до штрафного майданчика, захисники вибили м'ч.

15 вересня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Герреро пробив з-за меж штрафного майданчика. Мозіль спокійно забрав м'яч до рук.

15 вересня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

ГООООООООООООООЛ!

Дмитренко прийняв м'яч в районі центрального кола, на швидкості наблизився до воріт Зорі та завдав удару приблизно з 25 метрів. М'яч влучив точнісінько у ближній кут воріт.

15 вересня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Вантух у простій ситуації не прийняв м'яч після пасу Яцика.

15 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах команди нікуди не поспішають. Тем повільний.

15 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Безуглий прострілив до штрафного майданчика, захисник вибив м'яч.

15 вересня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Харків'яни пресингували на чужій половині поля, Зоря втратила м'яч.

14 вересня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У п'ятницю, 15 вересня, відбудеться поєдинок 7-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться луганська «Зоря» та харківський «Металіст 1925». Початок матчу на стадіоні «Лівий берег» (урочище «Млинове», Київська область) призначено на 18:30.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Металіст 1925» розпочав сезон із двох поразок поспіль. Харківська команда поступилася донецькому «Шахтарю» та ФК «Олександрія». Наступні три матчі підопічні Едмара провели набагато краще: мінімальні перемоги над «Минаєм» і черкаським ЛНЗ, а також нічия з львівським «Рухом» – одним із лідерів чемпіонату.

«Зоря» після чудового виступу у другому колі минулого чемпіона цього сезону не тішить своїх шанувальників. У п'яти матчах луганський клуб здобув одну перемогу, двічі зіграв унічию та двічі програв. Клуб залишив головний тренер Ненад Лалатович, який у міжсезоння прийшов на зміну Патріку ван Леувену. На матч із «Металістом 1925» команда вийде під керівництвом нового головного тренера – Валерія Кривенцова. До речі, ще рік тому цей наставник стояв біля керма харківського клубу.

В УПЛ «Металіст 1925» та «Зоря» зустрічалися тричі. У всіх поєдинках сильнішим був луганський клуб. У другому колі минулого чемпіонату «Зоря» розгромила «1925-х» з рахунком 3:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металіст 1925» – «Зоря».