Саутгейт – про автогол Магуайра: «Це просто за межею»

Наставник збірної Англії став на захист гравця

7979
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Гаррі Магуайр

Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт висловив думку щодо Гаррі Магуайра, який у товариському матчі з командою Шотландії (3:1) став автором автоголу.

Магуайр вийшов на заміну на початку другого тайму гри з шотландцями. Як передає Daily Star, англійські вболівальники одразу почали його провокувати звуками, що натякають на ймовірну помилку в діях. І на 67-й хвилині Гаррі відправив м'яч до сітки воріт своєї збірної, намагаючись перервати фланговий простріл.

«Це наслідок безглуздого ставлення до нього протягом довгого часу. Це маячня, я ніколи не бачив такого ставлення до футболіста ані з боку шотландських фанатів, ані з боку наших власних коментаторів, ані з боку наших експертів тощо. Це просто за межею всього, що я бачив.

Але кожного разу, коли Гаррі виходить на поле, він неймовірним чином демонструє стійкість і мужність. Ми всі його підтримуємо, і наші фанати чудово до нього сьогодні поставилися», – заявив Саутгейт.