Українці взяли срібло в естафеті на юніорському ЧС з сучасного п'ятиборства

Владислав Чекан та Роман Попов програли фінішний спурт французам

202
0

Відкрито лік українським нагородам на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства, що приймає литовський Друскінінкай.

У перший же день змагань срібло в естафеті вибороли Владислав Чекан і Роман Попов.

Українська команда показала перший результат у фехтуванні (23 перемоги / 9 поразок), з дев'ятим часом подолала смугу перешкод – 1.30,95, стала четвертою у плаванні – 1.50,81.

На старт лазер-рану хлопці вийшли в дев'яти секундах від лідерів – представників Франції Емільяна Мера і Матіса Роша. Вони зуміли ліквідувати відставання і долю золота вирішив фінішний спурт, у якому команда суперників виявилася трішки сильнішою.

Франція у підсумку стала чемпіоном з результатом 1441 очок, українці здобули срібло (1439), бронза – в італійців (1409).