Збірна України взяла 5 медалей на ЧЄ U-24 з сучасного п'ятиборства

Владислав Чекан завоював срібло, а у командному заліку в України – золото

162
0
НОК

П'ять медалей здобула збірна України на молодіжному чемпіонаті Європи з сучасного п'ятиборства U-24, що проходив у Польщі.

• Золото. 🥇 Владислав Чекан, Максим Агарушев, Юрій Ковальчук (командна першість)
  • Золото. 🥇 Ольга Клуннікова, Ірина Кубрак, Ірина Бойченюк (командна першість)
  • Срібло. 🥈 Владислав Чекан (особиста першість)
  • Бронза. 🥉 Ольга Клуннікова (особиста першість)
  • Бронза. 🥉 Ольга Клуннікова, Максим Агарушев (змішана естафета)

Дві нагороди здобула українська збірна у заключний день змагань.

Владислав Чекан став срібним призером в особистій першості та святкував перемогу в командному заліку разом з Максимом Агарушевим та Юрієм Ковальчуком.

Чекан став другим у фехтуванні (250), показав максимальний результат у конкурі (300) і п'ятий у плаванні (301), з восьмим показником подолав лазер-ран (640), що у підсумку принесло йому срібло (1491). Переможцю – Андрашу Галлу з Угорщини – український спортсмен програв 9 очок.

Реванш Чекан взяв у командній першості, де разом з Максимом Агарушевим та Юрієм Ковальчуком, які особисто посіли 4-те (1471) і 8-ме (1444) місця відповідно, набрав 4406 очок і випередив на три очки срібних призерів – представників Угорщини.