Українки виграли командний залік ЧЄ U-24 з сучасного п'ятиборства

Ольга Клуннікова стала бронзовим призером у особистому заліку

200
0

Двома медалями поповнилася скарбничка збірної України на молодіжному чемпіонаті Європи U-24 з сучасного п’ятиборства, що проходить у Польщі.

Ольга Клуннікова стала бронзовим призером в особистому заліку і зійшла на найвищу сходинку п’єдесталу у командній першості разом з Іриною Кубрак та Іриною Бойченюк.

Клуннікова, ставши шостою у фехтуванні (217), 14-ю у конкурі (283) та четвертою у плаванні (276), вийшла на дистанцію лазер-рану під номером 6. Українська спортсменка показала другий час у заключному виді програми (11.53,15 – 587 очок) і у підсумку піднялася до топ-3 (1363), поступившись лише двом суперницям – Ріті Ердеш з Угорщини (1382) та чешці Луції Главачковій (1367).

Кубрак фінішувала п’ятою (1344), Бойченюк – 11-ю (1303). А сума балів, яку вони набрали разом з Клунніковою (4010) дозволила Україні у командній першості випередити господарок змагань – представниць Польщі.