Чемпіонат Європи серед юнацьких команд. група Б. 1 тур.

Україна U-19: Бєлімов, Федик, Малиновський, Тютюрай, Скибчик - Рафальський, Дяченко, Приходько, Татумірак, Ткаченко, Єлишев, Сніцаренко, Пелецький.

Італія U-19: Якобіан Нанаггрдін, Четтіно, Лавренді, Сальветті, Пераццетта - Гаттареллі, Тюріссі, Авеллано, Фікара, Буї, Вескіо, Цезареллі, ла Барбера, Гроссо.

«Жатіха Арена» (Пореч, Хорватія)

___________________________________

03 вересня о 18:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Федик головою вибиває м'яч на кутовий, який італійський голкіпер спрямував в напрямку наших порожніх воріт.

03 вересня о 18:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Наші б'ють з усіх позицій, але успіху поки не досягають.

03 вересня о 17:59 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Італійці беруть тайм-аут.

03 вересня о 17:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
36’

Наші притисли італійців до воріт.

03 вересня о 17:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Момент!

Приходько не зумів пробити. знаходячись на відстані метра від воріт!

03 вересня о 17:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
34’

Небезпечно!

Сніцаренко прокинув між ніг супернику і зовсім трохи не зумів випередити воротаря!

03 вересня о 17:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
31’

Перекладина!

Приходько зліва відібрав м'яч і з гострого кута влучив у перекладину італійських воріт!

03 вересня о 17:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Малиновський в центрі поля зірвав контратаку суперників.

03 вересня о 17:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
29’

Момент!

Нам щастить - Перрацетта не влучає в порожні ворота з гострого кута.

03 вересня о 17:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
28’

ГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!!!

Малиновський отримав м'яч справа і точним ударом в дальній кут скоротив розрив в рахунку!

03 вересня о 17:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Єлишев зліва з гострого кута сильно пробиває, але не заробив навіть кутовий.

03 вересня о 17:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

ГОЛ!

Все просто - після прострілу з кутового м'яч влучив у Пелецького і влетів у нашу сітку.

03 вересня о 17:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
25’

Дальній удар Пелецького після довгого розіграшу летить мимо.

03 вересня о 17:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Наші на рівному місці створили пожежу біля своїх воріт, обійшлося.

03 вересня о 17:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

03 вересня о 17:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

20’

Малиновський зі штрафного пробив легко і неточно.

03 вересня о 17:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

П'ятий фол в італійців. Бюї гірчичник отримав.

03 вересня о 17:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
20’

Небезпечно!

Просте закидання вперед на Сальветті загубив наш захист і той бив головою собі за спину - трохи не влучив у площину!

03 вересня о 17:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Тайм-аут наші взяли.

03 вересня о 17:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Небезпечно!

Дальній удар Пелецького ніхто не зумів підправити!

03 вересня о 17:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Момент!

Бєлімов нейтралізує вихід справа на себе!

03 вересня о 17:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

ГОЛ!

Наші не зуміли вийти на ударну позицію, внаслідок відобру Фікару вивели на побачення з Бєлімовим і той чітко пробив у кут!

03 вересня о 16:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

МОМЕНННТТТ!!!!

Після пасу з кутового Федик пробивав з двох метрів і не влучив у площину!

14’

Малиновського збивають біля воріт Італії, суддя мовчить.

03 вересня о 16:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Момент!

Сніцаренко пройшов направо на ударну позицію, йому перешкоджали, але він зумів пройти і пробити. Зовсім трохи не вистачило, щоб влучити в площину.

03 вересня о 16:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
12’

Момент!

Ткаченко прорвався крізь двох, але точно пробити не зумів!

03 вересня о 16:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

Момент!

Єлишев зліва вийшов на воротаря і пробив прямо в нього!

03 вересня о 16:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Дальній удар Малиновського влучає в суперника.

03 вересня о 16:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Федик не приймає м'яч в простій ситуації.

03 вересня о 16:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Кілька наших ударів знову блокуються ще на початковій стадії.

03 вересня о 16:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Тютюрай прорвався по фланзі, але на удар вийти не зумів.

03 вересня о 16:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Момент!

Малиновський біля своїх воріт підхопив, вибіг на італійського воротаря і пробив мимо лівої штанги!

03 вересня о 16:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Дяченко відбирав м'яч в жорсткому підкаті, арбітр свиснув фол.

03 вересня о 16:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Наші атаки до загострень не доводяться.

03 вересня о 16:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Італійці атакують, наші вже встигли два удари заблокувати.

03 вересня о 16:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

03 вересня о 16:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 3 вересня, відбудеться поєдинок 1 туру групового етапу чемпіонату Європи з футзалу серед юніорів, в якому гратимуть збірні України та Італії. Гра пройде в хорватському Поречі, початок – о 16:30 за Києвом.

Крім України та Італії, в групі В є ще команди Фінляндії та Словенії. Всі матчі відбудуться в Поречі з 3 по 10 вересня на майданчику «Жатіха Арени».

Готуючись до цього матчу, українці провели два спаринги з іспанцями та один – проти Франції. В першому 23 серпня виграли 5:4 з голами Ткаченка (2), Єлишева, Малиновського та Пелецького, а в другому – 25 серпня поступилися з рахунком 2:5, голи забили Ткаченко та Малиновський. Крім того, 30 серпня в поєдинку проти французів вдалося здобути перемогу з рахунком 4:5, відзначалися Єлишев (2), Федик, Малиновський та Скибчик.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Україна U-19 – Італія U-19.

(6)

ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Реала
Футбол | 09 травня 2024, 00:10 0

Хоселу оформив дубль у ворота Баварії після пасу Рюдігера та вивів команду у фінал ЛЧ

Реал – Баварія – 2:1. Дубль Хоселу, і Лунін – у фіналі. Відео голів і огляд
Футбол | 09 травня 2024, 00:50 0