Стадіон: «Минай» (село Минай Закарпатської області).

27 серпня о 14:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 серпня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Бандура на останніх хвилинах двічі врятував Минай.

27 серпня о 14:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’

Кораблін пробив з меж штрафного майданчика. Турбаєвський відбив на кутовий.

27 серпня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Зоря довго контролювала м'яч на половині поля Зорі. Але створити небезпечний момент не змогли.

27 серпня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Джордан сфолив в центрі поля. Часто він порушує правила сьогодні.

27 серпня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Гравці Минаю швидко розіграли штрафний удар в центрі поля, Вітенчук завдав удару з дуже далекої відстані - повз ворота.

27 серпня о 14:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Наприкінці матчу обидві команди суттєво уповільнилися.

27 серпня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Рогозинський замінив Вишневського у складі Миная.

77’

МОМЕНТ!

Герреро з меж штрафного майданчика завдав удару, м'яч влучив у Солдата, змінив траєкторію та пролетів впритул з дальньою стійкою.

27 серпня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Вишневський отримав жовту картку за фол в центрі поля проти Батагова.

27 серпня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Герреро врізався у Бандуру у штрафному майданчику Миная.

74’

Тепер уже футболісти Зорі апелюють з приводу гри рукою у штрафному майданчику Миная. Арбітр пенальті не призначив.

27 серпня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Навіс у штрафний майданчик перервав гравець Минаю.

73’

Дмитрук збив гравця Зорі поблизу правого кута штрафного майданчика.

27 серпня о 14:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Хахльов замінив Мічіна у складі Зорі.

27 серпня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Тайм-аут на водопій.

27 серпня о 14:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Гравці Минаю апелювали до арбітра. На їхню думку, м'яч влучив в руку гравцеві Зорі. Афанасьєв показав, що потрібно продовжувати гру.

27 серпня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Зоря провела контратаку. Герреро отримав м'яч у штрафному майданчику. Його удар заблокував захисник.

27 серпня о 14:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Заміни у складі Минаю. Кораблін вийшов на поле замість Ралюченка, Одарюк - замість Гечева.

27 серпня о 14:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Твердохліб пробив по воротах, але удар вийшов неточним.

27 серпня о 14:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Чурко замінив Волошина у складі Зорі.

27 серпня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Небезпечно!

Вітенчук пробив з-за меж штрафного майданчика, Турбаєвський відбив м'яч, який летів в кут воріт.

58’

Ралюченко у штрафному майданчику відпасував на Дмитрука, той пробив - повз ворота пролетів м'яч.

27 серпня о 14:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Вітенчук пробив з лінії штрафного майданчика, м'яч полетів вище воріт.

27 серпня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

МОМЕНТ!

Кирюханцев прострілив з правого флангу у воротарський майданчик. Там був Герреро, який намагався переправити м'яч у ворота, але влучив у свою ногу.

27 серпня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Кравчук виграв верхову боротьбу в штрафному майданчику Зорі та завдав удару. М'яч пролетів над поперечиною.

27 серпня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Небезпечно!

Антюх завдав удару з лівого кута штрафного майданчика. М'яч пролетів дуже близько до стійки воріт.

27 серпня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Три заміни сталися в перерві у складі Зорі. Герреро вийшов замість Бугая, Алефіренко - замість Горбача, Дришлюк - замість Снурніцина.

47’

Гечев завдав удару приблизно з 20 метрів - вище воріт.

27 серпня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 серпня о 13:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

МОМЕНТ!

Булеза пройшов лівим флангом та прострілив, Горбач завадив гравцю Миная завдати удару впритул.

27 серпня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини

44’

МОМЕНТ!

Вишневський намагався ударити в дальній кут, але вийшов не удар, а сильна передача не дальню штангу. Там Твердохліб пробив головою, але м'яч полетів повз ворота.

27 серпня о 13:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Твердохліб з партнером розіграли стіночку, Єгор отримав м'яч у штрафному майданчику та зробив пас у напрямку 11-метрової позначки. Вантух вибив м'яч.

27 серпня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Антюх зробив передачу вздовж воріт, Горбач пробив з меж штрафного майданчика, але удар вийшов невдалим.

27 серпня о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Твердохліб зі штрафного виконав чи то удар, чи навіс на дальню стійку - Турбаєвський спокійно забрав м'яч до рук.

27 серпня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Снурніцин збив Гечева на правому куті штрафного майданчика.

27 серпня о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

МОМЕНТ!

Антюх змістився з правого флангу до центру, та пробив з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів зовсім близько від дальної стійки.

27 серпня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

МОМЕНТ!

Гечев прострілив на дальню стійку, Твердохліб не зміг переправити м'яч у ворота.

27 серпня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Верхову боротьбу після навісу з кутового виграв Снурніцин. М'яч після його дару пролетів повз ворота.

27 серпня о 13:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Кирюханцев зробив простріл з правого флангу, захисник вибив м'яч на кутовий.

27 серпня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Зоря провела тривалу атаку. Завершилася вона неточною передачею Батагова.

27 серпня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гру поновлено.

27 серпня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Тайм-аут на водопій. Сьогодні дуууууже спеконтно.

27 серпня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

ГООООООООООООООЛ!

Вітенчук зрівняв рахунок. Турбаєвський стрибнув у правий від себе кут, Вітенчук пробив у лівий.

27 серпня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ПЕНАЛЬТІ!

Джордан збив Твердохліба.

23’

Волошин навісив з кутового. Джордан намагався пробити головю у падінні, м'яч полетів на дальню стійку, де Горбач намагався переправити м'яч у ворота, але не зміг.

27 серпня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

МОМЕНТ!

Вишневський обікрав Снурніцина на половині поля Зорі, увірвався у штрафний майданчик та пробив - м'яч пролетів повз ворота.

27 серпня о 13:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

ГООООООООООООЛ!

Батагов перехопив м'яч в опорній зоні Миная та віддав пас на Волошина. Вікентій забив гол ударом з-за меж штрафного майданчика. Бандура дотягнувся до м'яча, але від його рук він залетів у ворота.

27 серпня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

МОМЕНТ!

Вишневський скинув м'яч на Ралюченка, той пробив з лінії штрафного майданчика. М'яч пролетів поруч з дев'яткою воріт Зорі.

27 серпня о 13:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ!

Турбаєвський врятував Зорю після удару головою у виконанні Твердохліба з близької відстані.

27 серпня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Перший кутовий у виконанні Зорі завершився неточним ударом Джордана.

27 серпня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Під час атаки другим темпом Вишневський отримав м'яч у воротарському майданчику, але пробити йому завадив Турбаєвський. До того ж було зафіксовано офсайд.

27 серпня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Перший кутовий у матчі виконав Минай. Оборонець Зорі вибив м'яч.

27 серпня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Штрафний удар від кутової позначки виконав Минай. Нємчанінов після навісу пробив приблизно з 11-метрової позначки, але влучив у гравця Зорі.

27 серпня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Горбач пробив з меж штрафного майданчика, влучив у захисника. М'яч відскочив до Батагова, який пробив здалеку - Бандура в падінні забрав м'яч до рук.

27 серпня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Невдалою вийшла перша атака і у Миная.

27 серпня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Зоря намагалася провести атаку, але втратила м'яч.

27 серпня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Арбітр Олександр Афанасьєв з Харкова дебютує на рівні УПЛ.

27 серпня о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 серпня о 12:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 серпня о 12:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 серпня о 12:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

26 серпня о 9:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 27 серпня, закарпатський «Минай» та луганська «Зоря» зустрінуться у п'ятому турі чемпіонату України з футболу. Матч відбудеться на стадіоні «Минай» (село Минай, Закарпатська область). Стартовий свисток має пролунати о 13:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Минай» розпочав новий сезон УПЛ дуже погано. У стартових чотирьох матчах підопічні Володимира Шарана набрали лише одне очко. Команда програла київському «Динамо» (1:4), черкаському ЛНЗ (0:3) та харківському «Металісту 1925» (0:1). Єдиний заліковий бал було набрано у поєдинку проти «Дніпра-1» (1:1).

«Зоря» стартувала з двох поразок поспіль (1:2 – львівський «Рух», 1:3 – криворізький «Кривбас»), після чого здобула першу перемогу в сезоні – 2:1 над полтавською «Ворсклою». У попередньому турі луганський клуб задовольнявся нульовою нічиєю з ФК «Олександрія». Цього тижня підопічні Ненада Лалатовича стартували у єврокубках. На жаль, невдало – поразка від чеської «Славії».

«Минай» та «Зоря» грали один з одним 5 разів. Двічі переміг луганський клуб, два матчі завершилися внічию, один раз виграв клуб із Закарпаття. Різниця м'ячів – 6:2 на користь «Зорі». Єдина перемога «Минаю» - технічна. Згідно з рішенням КДК УАФ від 22.06.2023р. «Зорі» було зараховано технічну поразку з рахунком 0:3. На 76 хвилині матчу на заміну вийшов Дмитро Мишньов, який не був внесений до рапорту арбітра.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – «Зоря».