4023
10
СК Дніпро-1

В Ужгороді зустрічалися «Дніпро-1», який до цього міста вже встиг звикнути, та київська «Оболонь». Обидва колективи є амбіційними, тож мали б сьогодні довести всім, що їхні амбіції є чим підкріпити.

До складу гостей не було питань, а от «дніпряни» зацікавили. Кравець в центрі захисту – нехай, а от Горін в опорній зоні, Білл на лівому фланзі та Ківінда в нападі трохи здивували. Причиною цього були травми та дискваліфікації основних гравців – з різних причин не могли грати Бланко, Гуцуляк, Сарапій...

За непростих погодніх умов - традиційної спеки - перший тайм вийшов не надто цікавим. Досить швидко вдалося відкрити рахунок «Дніпру-1» - Ківінда в центрі штрафного скинув грудьми під удар Рубчинському, проти того летіли в підкаті. І ніби вже й збили після удару, який полетів вище, але суддя призначив пенальті, а ВАРу на матчі не було. Піхальонок впевнено пробив з точки в правий кут, Федорівський реагував і не дострибнув.

СК Дніпро-1

З подій, що розвивалися далі, запам'яталися активність Білла та Ківінди. Перший активно йшов в обіграш на лівому фланзі та періодично це було вдало, а Ківінда постійно пресингував захисників та воротаря, у разі невдачі б'ючи їх по ногах.

Якраз ці футболісти мали до перерви по шансу, але Ківінді після класного вирізання Сватка не вистачило сантиметрів, щоб влучити у ворота, і Біллу після закидання - сантиметрів, щоб дістати головою м'яч і перекинути Федорівського.

В перерві Філіппов поміняв Ківінду. І розчинився на полі - Ківінда був набагато помітнішим. Пізніше Кучер зняв і Білла. Але це було за рахунку вже 1:1 - на 21 секунді другого тайму Тарануха зрівняв рахунок. Це сталося після втрати дніпрянами м'яча і виведення форварда на Кінарейкіна. Звісно, Тарануха пробив у саму дев'ятку, але є питання до кіпера, який стояв в тому самому куті.

СК Днепр-1

Далі «Оболонь» на куражі спробувала забити ще, проводячи свої традиційні швидкі атаки. Але «Дніпро-1» швидко прибрав м'яч до своїх ніг, щоправда, щось серйозніше за навіси з прострілами організувати не зміг.

А «Оболонь» змогла - якщо заміни «Дніпра-1» не допомогли команді, то в киян було навпаки. Наприкінці тайму Груша і Краснопір, які вийшли на заміну, організували гол - перший протягнув м'яч через пів поля і віддав другому під удар. Залишилося тільки переграти Кінарейкіна - 1:2!

До кінця матчу рахунок не змінився. «Оболонь» заслужено святкуватиме, а в «Дніпра-1» та особисто Олександра Кучера вкрай сумні перспективи вимальовуються.