20 серпня о 16:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

20 серпня о 16:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Тарануха забив на добиванні, але опинився в офсайді.

20 серпня о 16:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

ГГГГГГГГОООЛЛЛЛЛ!!!!!!

Груша протягнув м'яч до штрафного, вивів Краснопіра на побачення з Кінарейкіним, а той не схибив.

20 серпня о 16:42 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Момент!

Груша другим темпом після виносу Сватка пробив з лінії штрафного в нижній кут і Кінарейкін витягнув!

20 серпня о 16:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Заміна в Дніпра-1.

Пірес замість Лєднєва.

20 серпня о 16:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
78’

Удар!

Черненко приклався метрів з 40 і зовсім трохи не влучив у площину!

20 серпня о 16:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
76’

Заміни в Оболоні.

Груша замість Слободяна, Фатєєв замість Вовкуна.

20 серпня о 16:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Вовкун збиває на фланзі суперника.

20 серпня о 16:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Пам'ятаю, минулого сезону дивився перший матч Дніпра-1 в сезоні, там в основі грав Пуріта. Поправте, якщо помиляюся, але, по-моєму, після цього Пуріта зі дніпрян не грав в офіційних матчах, тому сьогодні - другий його матч за команду. Замінив Пасіча.

20 серпня о 16:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Каплієнко здалеку б'є вище, після чого команди йдуть пити воду.

20 серпня о 16:28 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Сваток зриває контратаку.

20 серпня о 16:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Флліпов фолить в атаці, продовжуючи справу Ківінди.

20 серпня о 16:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Заміна в Оболоні.

Мединський замість Нагієва.

20 серпня о 16:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Момент!

Федорівський зняв м'яч з голови суперника, захисники заблокували добивання Кравця, а друге добивання виявилося неточним.

20 серпня о 16:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Дальній удар Рубчинського блокують.

20 серпня о 16:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
54’

Заміни в Дніпра-1.

Когут замість Горіна, Танчик поміняв Білла.

20 серпня о 16:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Рубчинський з Піхальонком організували класну контратаку, але Філліпов бездарно її запоров.

20 серпня о 16:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Піхальонок грубо грає.

50’

Класна атака Оболоні закінчилася вкрай невдалим навісом Прокопенка зліва.

20 серпня о 16:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміни в команд.

Прокопенко замість Османа, Краснопір замість Суханова, Філліпов замість Ківінди.

20 серпня о 16:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

ГГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Дніпряни розіграли м'яч, швидко втратили, Тарануху запустили в прорив і той, вибігши на Кінарейкіна, сильно пробив - вийшло крізь руки воротаря у саму праву дев'ятку!

20 серпня о 16:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

20 серпня о 15:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

20 серпня о 15:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

Білл класно перевів направо і Пасіч з гарної позиції банально не влучив по м'ячу.

20 серпня о 15:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Три хвилини додано.

44’

Слободяна вдарили по ногах, медики були на полі.

20 серпня о 15:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Темп гри значно сповільнився, дніпряни з м'ячем.

20 серпня о 15:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Арбітр показує Ківінді, що останній раз пробачає його фол проти захисників. Спрогнозую, що зараз форвард через кілька хвилин все ж отримає гірчичник.

20 серпня о 15:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Кравець головою перериває закидання з лівого флангу.

20 серпня о 15:36 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
33’

Тарануха пробував бити ножницями, але до нього навіть не долетів м'яч.

20 серпня о 15:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Небезпечно!

Білл вибігав на ворота і йму не вистачило сантиметрів, щоб дістати м'яч.

20 серпня о 15:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

Осман не зрозумів, куди біжить партнер, і відпасував в аут.

20 серпня о 15:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Водопій.

20 серпня о 15:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
22’

Пасіч здалеку б'є дуже неточно

22’

Білл пройшов по фланзі, віддав на Рубчинського, а той виконав безадресний навіс.

20 серпня о 15:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Ківінда і Білл дуже активно пресингують центральних захисників.

20 серпня о 15:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

ГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!

Піхальонок пробив у правий нижній кут, Федорівський не дотягнувся.

20 серпня о 15:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
15’

Пенальті!

Ківінда скинув під удар Рубчинського, той пробив вище, отримавши досить сильно по ногах.

20 серпня о 15:17 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Кінарейкін трохи нервово прибирає м'яч під себе, обігруючи Тарануху

20 серпня о 15:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
11’

МОМЕНТ!

М'яч опинився у Сватка на правому куті штрафного, він вирізав шведою на дальній кут вортарського, де Ківінда перестрибнув всіх і головою пробив трохи мимо!

20 серпня о 15:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Горін пасує в аут.

20 серпня о 15:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Після кутового Сваток сфолив в атаці.

6’

Білл отримав м'яч зліва під гострим кутом і, пробивши, заробив кутовий.

20 серпня о 15:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Ківінда, пресингуючи, фолить в атаці.

20 серпня о 15:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Тарануха вибіг на Кінарейкіна і з офсайду пробив мимо правої стійки.

20 серпня о 15:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

20 серпня о 14:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

19 серпня о 21:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В неділю, 20 серпня, відбудеться поєдинок 4 туру Української Прем'єр-ліги, у якому зустрінуться «Дніпро-1» та київська «Оболонь». Гра пройде в Ужгороді на полі стадіону «Авангард», початок - о 15:00.

«Дніпро-1» в чемпіонаті встиг виграти 2:1 в «Полісся» та зіграти внічию з «Минаєм». Також команда встановила унікальне досягнення, гарантувавши собі участь в трьох різних єврокубкових турнірах впродовж сезону – після вильотів від «Панатінаїкоса» та «Славії» підопічні Кучера гратимуть з Трнавою в Лізі конференцій. В «Оболоні» амбіції менші, відповідні до них й результати та місце в турнірній таблиці, але серед трьох зіграних матчів виділяється бойове київське дербі з «Динамо» (2:4).

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Дніпро-1» - «Оболонь».