| Оновлено 27 липня 2023, 10:45
5893
0

Карло АНЧЕЛОТТІ: «Відсутність Куртуа? У нього травма»

Наставник «Реала» – про відсутність основного воротаря у матчі з «Манчестер Юнайтед»

5893
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Карло Анчелотті

Головний тренер мадридського «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу над англійським «Манчестер Юнайтед» (2:0) у товариському матчі.

«Це був хороший матч. Ми грали добре, особливо в першому таймі. Ми захищалися краще, ніж у першій грі. У другому таймі ми показали гарний настрій. Ми залишились задоволеними.

Відсутність Куртуа? Він має невелику травму, немає сенсу ризикувати ним, як і Гюлером.

Гра за новою системою? Все йде добре. Вінісіус добре адаптується, і йому це подобається. Позиції Родріго та Вінісіуса створюють велику небезпеку, коли ми виграємо м'яч. Беллінгем додає в якості», - сказав Анчелотті.

Нагадаємо, у цьому спарингу зіграв український голкіпер Андрій Лунін, якому вдалося зберегти ворота «вершкових» у недоторканності.