Українець провів за «галактікос» матч без пропущених голів

13216
5

Мадридський «Реал» під час передсезонного турне по США провів у Г'юстоні товариський поєдинок із «Манчестер Юнайтед».

Ворота «галактікос» у зустрічі з перших хвилин захищав український голкіпер Андрій Лунін. Наставник «Реала» Карло Анчелотті під час другого тайму поєдинку зробив у складі підопічних 8 замін. Лунін, Камавінга і Вінісіус Жуніор відіграли весь поєдинок від початку до кінця.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь мадридців. Голами у переможців відзначилися Беллінгем і Хоселу.