Вадим ЮЩИШИН: «Перший пропущений м'яч – це командне недопрацювання»

Воротар «Вереса» прокоментував поразку від «Динамо»

349
1
НК Верес. Вадим Ющишин

Воротар рівненського «Вереса» Вадим Ющишин прокоментував поразку від київського «Динамо» (0:3) у перенесеному матчі 5-го туру УПЛ:

«Востаннє в офіційному матчі грав рік тому. Ті, хто був зі мною упродовж цього року, знають, що для мене цей період був дуже важким. І у кар'єрі, і у житті. Все почалося з важкої травми, потім була невизначеність щодо того, чи залишатися в клубі. Залишився, доводив, що можу грати в основі. Звісно, важко після року без ігрової практики. Будь-якому футболісту важко в такій ситуації. Старався продемонструвати, на що здатен на даний момент.

Щодо першого пропущеного м'яча – всі, мабуть, могли б зіграти краще в тому епізоді. Гравці у стінці розійшлися. Та й я міг зіграти краще. Не дограли на добиванні. Тому, це командне недопрацювання. Загалом, перший тайм у нашому виконанні був доволі непоганим, намагалися грати на контратаках».