Капітан збірної Франції U-21: «Це величезне розчарування»
Максенс Какере – про матч з Україною U-21
![Капітан збірної Франції U-21: «Це величезне розчарування»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/162/orig_632460.jpg)
Капітан збірної Франції U-21 Максенс Какере поділився емоціями від матчу з командою України U-21 в 1/4 фіналу молодіжного Євро-2023, у якому підопічні Руслана Ротаня здобули вольову перемогу з рахунком 3:1.
Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua
«Це величезне розчарування. Ми не зробили того, що було потрібно для перемоги в цій грі. За рахунку 1:0 гра була у наших руках, але ми припустилися кількох маленьких помилок, які дозволили їм вийти вперед. І ми не змогли забити в другому таймі. Ми гірко розчаровані.
У другому таймі ми більше володіли м'ячем, ніж вони, але нам не вдалося створити достатньо моментів. І в підсумку це позначилося на рахунку. Дуже прикро, тому що це була наша велика мета - пройти в цей вечір, але ми припустилися помилок. Ми повинні взяти на себе відповідальність за це», – заявив Какере, який на клубному рівні захищає кольори «Ліона».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Теніс врятовано! Визначено чемпіонок Олімпіади у жіночому парному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697398.jpg)
![Теніс врятовано! Визначено чемпіонок Олімпіади у жіночому парному розряді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697398.jpg)
Тандем Паоліні / Еррані у трьох сетах переграв «нейтралок» Андрєєву та Шнайдер
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697306.jpg)
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697306.jpg)
Кріштіану і Джорджина знаходять час на відпочинок, розваги та тренування
![Анчелотті звернувся до Переса та попросив підписати відомого воротаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697390.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697221.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697221.jpg)
Його навіть трохи шкода, бо він віддав все, що мав.