Директор академії Руха: Збірній U-19 у півфіналі не вистачало трьох гравців

985
0
УАФ

Заслужений тренер України, директор Академії львівського «Руха» Володимир Безубяк ексклюзивно для Sport.ua розповів, що перешкодило юніорській збірній України досягти позитивного результату в півфіналі Євро-2024 в Північній Ірландії з футболістами Франції, які взяли гору – 1:0:

- На мій погляд, вчора в Белфасті відчувалася відсутність трьох дискваліфікованих лідерів: Ващенка, Маткевича та Пономаренка. Особливо останнього, який завжди націлений на ворота суперників, сміливо вступав в єдиноборства. Інші наші нападники поступалися київському динамівцю в підготовці.

І хоча перевага у виконавчій майстерності французів відчувалася, все ж, завдяки правильно обраній тактиці, а також вмілому відбору, підстраховці, українці чинили впертий опір фавориту. Ба більше, коли б реалізували свої моменти в першому таймі, то все могло закінчитися інакше.

І лише після пропущеного на 61-й хвилині м'яча, коли банально загубили в штрафному майданчику Атангану, який потужно пробив головою, у французів вже було більше нагод відзначитися. Але на висоті був наш воротар Крапивцов.

Незважаючи на поразку – 0:1, підопічні Дмитра Михайленка заслуговують за свій виступ в Північній Ірландії високої оцінки. Чого тільки вартує вольова звитяга над італійцями, яка гарантувала потрапляння до квартету найсильніших збірних Європи й завоювання путівки на юніорський чемпіонат світу. Переконаний, що наші хлопці й надалі прогресуватимуть й на світовому форумі будуть на видноті, – сказав Безубяк.

Раніше головний тренер юнацької збірної України Дмитро Михайленко оцінив гру своїх підопічних у матчі з Францією.