МУДРИК: «Ми грали краще за французів. Наша мета – виграти кубок»

Хавбек збірної України U-21 прокоментував перемогу над Францією U-21

5994
4
УАФ

Хавбек збірної України U-21 Михайло Мудрик прокоментував перемогу над Францією U-21 (3:1) у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023 U-21:

«У нас все класно. Сьогодні ми грали краще за французів. Ми радіємо, але лише сьогодні. Наша мета – виграти кубок. Крок за кроком. Сьогодні ми радіємо, а завтра вже всі думки про іспанців.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Пас на Судакова? Зазвичай, все було навпаки: він мені віддавав, а я забивав. А тепер він забив пенальті, і я подумав – треба, щоб ще забив. Я все для свого друга роблю, нехай тільки забиває. Я просто його продаю (сміється). Чи чекати Судакова у «Челсі»? Було б дуже гарно.

Півфінал із Іспанією? Ми ще раз переглянемо матч групового раунду з Іспанією. Це для нас буде як чистий аркуш, на якому все написано. І від цього визначимо, як нам краще проти них грати».