| Оновлено 03 липня 2023, 00:00
30422
269

Франція U-21 – Україна U-21 – 1:3. Текстова трансляція. LIVE

Слідкуйте за текстовою трансляцією чвертьфінального поєдинку чемпіонату Європи U-21

30422
269

Чемпіонат Європи U-21. 1/4 фіналу.

Франція U-21 – Україна U-21 - 1:3

Шеркі, 19 – Судаков, 32 (пен.), 44, Бондаренко, 86

Тюрам, 58 – Криськів, 51, Вівчаренко, 56, Сікан, 62

Франція U-21: Шевальє – Нкунку, Люкеба, Сімакан (Жандре, 72), Калулу – Тюрам (Адлі, 71), Какере, Ле Фе – Шеркі (Калімуендо, 79) – Гуїрі (Ваї, 72), Баркола.

Запасні: Мельє, Баїч, Ларусі, Баде, Шотар, Діакіте.

Україна U-21: Трубін – Вівчаренко, Таловєров, Батагов, Сич – Бондаренко (Желізко, 88), Бражко – Мудрик (Брагару, 78), Судаков, Кащук (Назаренко, 59) – Криськів (Сікан, 59).

Запасні: Нещерет, Фесюн, Сирота, В’юнник, Салюк, Лях, Очеретько.

Арбітр: Жоау Педру Піньєйру (Португалія).

Стадіон: «Клуж-Арена» (Клуж-Напока, Румунія).

02 липня о 23:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

02 липня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

Трохи паніки біля нашого штрафного.

02 липня о 23:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Назаренко збив Люкеба на правому фланзі оборони.

02 липня о 23:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Наступний потрійний свисток арбітра прозвучить щонайменше через чотири хвилини.

02 липня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Бондаренка поміняли на Желізка.

02 липня о 23:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Назаренко тонко зіграв до штрафного на Бондаренка, а той із гострого кута перекинув м'яч над воротарем!

02 липня о 23:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Захисник на кутовий підправив удар Назаренка з центрального входу до штрафного, який ішов у ліву дев'ятку.

02 липня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ОФСАЙД! Ваї бив із офсайду. ГОЛ СКАСОВАНО!

81’

Гол. Удар головою від Калімуендо завершував подачу з правого флангу, Трубін витягнув, але Ваї миттєво добив.

02 липня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Замість Шеркі з'явився Калімуендо.

02 липня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Мудрика замінили на Брагару.

02 липня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

МОМЕНТ! Удар із розворотом корпуса від Адлі зі входу до правого флангу штрафного забрав Трубін.

02 липня о 23:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Перехопив воротар простріл від Назаренка з правого флангу штрафного.

02 липня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Ваї дограватиме замість Гуїрі.

02 липня о 23:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Жандре вийшов замість Сімакана.

71’

Тюрама замінили на Адлі.

02 липня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Фол проти Сікана від Калулу на лівому фланзі захисту.

02 липня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Черговий видатний пас Мудрика з глибини флангу до штрафного, але Назаренко перевів його в офсайд на Сікана.

02 липня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Грубий фол проти Судакова в центрі поля від Нкунку.

02 липня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Баркола отримав передачу на хід на правий фланг штрафного, після чого намагався перекинути Трубіна, але був в офсайді.

02 липня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Бражко поліз у дриблінг у центрі поля, утратив м'яч, після чого збив Сімакана.

02 липня о 23:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Сікана попередили.

61’

Сімакан відібрав м'яч у Сікана перед власним штрафним і миттєво отримав за це по ногах.

02 липня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Сікан вийшов замість Криськіва.

59’

Кащука поміняв Назаренко.

02 липня о 23:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Полетів у ноги Бондаренку в центральному колі зі спини Тюрам.

02 липня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Вівчаренко вчасно не прибрав ноги під час підкату під Калулу на лівому фланзі захисту.

02 липня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Почали дріботіти обидві команди. Конструктив відсутній.

02 липня о 23:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Криськів дав по ногах Тюраму на чужій половині та пропустить наступну гру.

02 липня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Чергова помилка перед власними воротами, але цього разу Ле Фе обікрали без фолу.

02 липня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Ле Фе на правому фланзі атаки перехопив м'яч у Батагова, за що одразу отримав по ногах.

02 липня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Позиційно атакує Україна на старті тайму.

02 липня о 23:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 липня о 22:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
02 липня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 липня о 22:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, дві хвилини.

02 липня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

ГГГГГГГГГГГГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Та що ж це за геніальна передача з глибини лівого флангу захисту від Мудрика за спини захисника на хід Судакову, який потім роздягнув воротаря дриблінгом!

02 липня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Кащук сам собі заплів ноги на правому фланзі атаки дриблінгом.

02 липня о 22:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Нкунку здалеку з лівого флангу пустив низом дальній удар у ноги Таловєрову.

02 липня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

ШТАНГА! Нічогенька підкрутка від Баркола з лівого флангу штрафного в дальній каркас воріт!

02 липня о 22:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Трубін у підкаті в центрі штрафного випередив на м'ячі Гуїрі під час невдалого пасу назад.

02 липня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Франція атакує наші ворота. Неспокійно.

02 липня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

ГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛ! Прицільний постріл Судакова під ліву стійку з пенальті!

02 липня о 22:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

ПЕНАЛЬТІ! Калулу зустрів фолом карколомний ривок Мудрика на лівий фланг штрафного.

02 липня о 22:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Україна тримає м'яч у центрі поля. Усе добре, але треба атакувати.

02 липня о 22:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Трубін перехопив на ближній простріл Баркола з правого флангу штрафного.

02 липня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

МОМЕНТ! Гуїрі замикав відскок від блокованого удару Нкуну з лівого флангу штрафного ударом головою під поперечину, але Трубін перевів на кутовий.

02 липня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Жорсткий підкат Сімакана зупинив просування Мудрика лівим флангом.

02 липня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ОФСАЙД! Передачу з правого флангу перехопили захисники, але Мудрик підібрав із ударом, проте влучив у Криськіва, який завис у офсайді перед воротами.

02 липня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Проводимо розіграш на власній половині. Під тиском, певна річ.

02 липня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Гол. Ле Фе запустив до правого флангу штрафного Баркола, той зіграв у центр на Шеркі, а Раян розібрався.

02 липня о 22:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Кащуку по ногах дав Нкунку на лівому фланзі захисту.

02 липня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Шеркі у ворота зі штрафного не поцілив. Добре.

02 липня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Таловєров дав по ногах Ле Фе, що той аж перелетів через голову в повітрі, перед власним штрафним.

02 липня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Тюрам пробігся лівим флангом до лицьової з м'ячем аж до виходу останнього за межі поля.

02 липня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Франція почала вмикати пресинг. Нічого доброго.

02 липня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Криськів грав на лівий фланг штрафного для Мудрика, але того не пропустив до м'яча Калулу.

02 липня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Бражко забирав відскок перед чужим штрафним, але пробив у суперника.

02 липня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Намагаємось позиційно атакувати на чужій половині.

02 липня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

МОМЕНТИ! Баркола ввірвався до правого флангу штрафного, після помилки Бондаренка, пробив у ближній, Трубін парирував ногами, після чого добивав Шеркі, але воротар і тут забрав.

02 липня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Баркола не мав шансів дістатись до передачі на правий фланг атаки.

02 липня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Сич руками прихопив Шеркі біля центральної лінії.

4’

Судаков постукав по ногах Ле Фе на чужій половині в центрі поля.

02 липня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Какере подавав кутовий із правого флангу, але Сич на дальній перевів за лицьову.

02 липня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Мудрика піймали в офсайд передачею на лівий фланг атаки.

02 липня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Є пресинг від України на чужій половині.

02 липня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

02 липня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
02 липня о 21:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
02 липня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

02 липня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 2 липня, відбудеться чвертьфінальний поєдинок чемпіонату Європи U-21, у якому змагатимуться Франція U-21 та Україна U-21. Матч пройде у Клуж-Напоці (Румунія), на полі стадіону «Клуж-Арена», початок о 22:00.

Команда Руслана Ротаня відзначилася якісним у плані досягнення результату виступу на груповому етапі. Однак у заключній грі проти Іспанії ми зачепилися лише за нічию (2:2), а це – друге підсумкове місце та вихід на збірну Франції, склад якої рясніє футболістами високого рівня. Сільвен Ріполь разом зі своїм колективом не помітив суперників рівня Норвегії, Швейцарії та Італії в групі D, тому дорога в наступний раунд або на Олімпіаду в Парижі для нас виглядає вкрай непростою.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Франція U-21 – Україна U-21.

Опитування

Голосів 145
Спрогнозуйте, хто виграє ⚽️ матч 1/4 фіналу 🏆 Євро-2023 U-21 між збірними Франції U-21 та України U-21, який пройде 2 липня о 22:00 у Клуж-Напоці