| Оновлено 02 липня 2023, 00:50
18302
14

Драма у фіналі. Жіноча збірна України по пенальті поступилася Іспанії

У польському Тарнуві завершився турнір із пляжного футболу ІІІ Європейських ігор

18302
14
АПФУ

1 липня о 19:30 у польському Тарнуві пройшов фінальний матч Європейських ігор 2023 між жіночими збірними України та Іспанії з пляжного футболу.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Україна посіла друге місце у групі, програвши Іспанії (4:6), але вигравши в Італії (2:1). У півфіналі Україна сенсаційно перемогла Португалію (3:1), а Іспанія здолала Польщу (3:2).

У фіналі перші два періоди завершилися у нульову нічию. А за хвилину до кінця гри Ганна Шульга забила гол дальнім ударом (1:0). За 45 секунд до кінця іспанкам вдалося зрівняти рахунок, причому судді не помітили, що у іспанки був рикошет від руки (1:1).

В овертаймі з центру поля у дев'ятку забила Юлія Костюк (2:1). І знову на останній хвилині овертайму іспанкам знову вдалося вирівняти ситуацію (2:2). За 15 сек до фінального свистка каркас воріт врятував українську команду.

У серії пенальті більше поталанило іспанкам (2:2, пен. 5:3). Українки отримують срібні нагороди Європейських ігор 2023.

Фінальні матчі, 1 липня

• За 3–4 місця. 16:30. Португалія – Польща – 2:2 (пен. 3:0)

За 1–2 місця. 19:30. Україна – Іспанія – 2:2 (пен. 3:5)

Голи: Ігуерас, 36, Мірон, 38 – Шульга, 35, Костюк, 37.

Іспанія: Гальєго, Педро, Мірон, Манау, С. Гонсалес, Кр. Гонсалес, Алькаїде, Корбачо, Асенсіо, Кар. Гонсалес, Ігуєрас.

Україна: Терех, Кислова, Тихонова, Дехтяр, Костюк, Випасняк, Кліпаченко, Дубицька, Шульга, Василюк, Бабенко.

Попередження: Дубицька, 16, Кліпаченко, 22, Шульга, 35.

(69)

Олександр ШОВКОВСЬКИЙ: «Долю матчу вирішив пенальті, до того ж сумнівний»
Футбол | 11 травня 2024, 22:03 20

Головний тренер «Динамо» прокоментував матч з «Шахтарем»

Перше золото та професійний прогрес Пушича
Футбол | 12 травня 2024, 00:11 3

Трохи більше, ніж за півроку перебування в Україні, боснійський фахівець вже завоював чемпіонство