2852
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Ярослава Магучіх

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 25 червня.

1. Україна закріпилася у топ-3. Медальний залік після 4 дня Європейських ігор. Українська збірна має 11 золотих, 7 срібних, 4 бронзові нагород

2А. Магучіх виборола золото Європейських ігор 2023 у стрибках у висоту. Українка у перший день змагань показала результат 1.97 метри

2В. Середа та Болюх виграли золото Європейських ігор у синхронних стрибках. Скарбничка збірної України поповнилася 10-ю золотою медаллю

2С. Стрільба з лука. Україна завоювала срібло Європейських ігор у міксті. Анастасія Павлова та Іван Кожокар стали віце-чемпіонами змагань

3А. Костюк та Крейчикова – чемпіонки Бірмінгема. Це 2-й парний трофей для Марти. Українка та чешка у фіналі виграли у тандему Сторм Хантер / Аліша Паркс у двох сетах

3В. Перший титул з 2022 року. Остапенко обіграла Крейчикову у фіналі Бірмінгема. Латвійка у двох сетах виграла у Барбори

4. Титул Костюк, Алькарас підкорив Лондон, успіх Квітової, повернення Колб. Sport.ua підбиває підсумки тижня в тенісі

5А. Реванш не відбувся. Україна знову програла Туреччині у фіналі Євроліги. Підопічні Угіса Крастіньша поступилися суперникам у вирішальному матчі з рахунком 2:3

5В. У першому півфінальному матчі Євроліги Україна перемогла Чехію. Другий поєдинок відбудеться 28 червня на майданчику суперниць у чеському місті Табор

6А. Бельгія вперше в історії виграла жіночий Євробаскет. У фіналі Бельгія обіграла Іспанію, а у матчі за бронзу Франція здолала Угорщину

6В. Класико в Іспанії, сенсація в Німеччині, успіх Монако у Франції. Олексій Коляго підбиває підсумки європейського клубного сезону

7. УАФ звернулася до ФІФА з приводу участі клубів із Криму у чемпіонаті рф. ФК «Севастополь» отримав сертифікат для участі у другій лізі рф

8. УПЛ і ПФЛ хочуть у новому сезоні повернути вболівальників на трибуни. Найближчим часом буде підготовлено звернення до керівництва УАФ

9. Чому саудівські клуби можуть платити гравцям більше, ніж європейські топи. Навіть з АПЛ низка футболістів перебирається до Саудівської Аравії, щоб заробляти більше…

10. Євро U21. Перемоги Англії, Італії, фіаско Німеччини. На кого вийде Україна? 25 червня у Румунії та Грузії проходять матчі 2-го туру Євро-2023 U-21