| Оновлено 03 липня 2023, 04:10
17720
4

Україна перемогла Хорватію у півфінальному матчі Золотої Євроліги

Тепер у вирішальному поєдинку за головний приз турніру українці зустрінуться зі збірною Туреччини

17720
4
CEV

Завершився другий півфінальний матч Золотої Євроліги з волейболу серед чоловіків. У хорватському місті Задар підопічні Угіса Крастіньша грали з місцевими волейболістами. Нагадаємо, що на груповому етапі наша збірна двічі виграла у Хорватії з однаковим рахунком 3:0.

Цього разу українцям довелося значно більше попрацювати, аби зламати опір суперників. Вже перша партія показала, що легко тут не буде, і гості перемогли лише з мінімальною перевагою 25:23.

У другому сеті хорвати виявилися сильнішими і досягли успіху 25:21. До речі, це була перша програна партія нашими волейболістами у сьомому матчі цьогорічного турніру.

І в третій партії господарі майданчика довгий час лідирували у рахунку 7:6, 12:9, 14:11. Але підопічні Угіса Крастіньша зуміли наздогнати опонентів, а потім і вийти вперед 17:16. Кінцівка сета була вже за нашими хлопцями 25:21.

А далі боротьби практично не було. У четвертій партії збірна України була явно сильнішою й зі старту швидко пішла вперед 9:2, 11:3. Зрозуміло, що у такій ситуації господарям майданчика було складно наздогнати нашу команду. У підсумку сет завершився з рахунком 25:12, а матч 3:1 на користь українців.

Збірна України виступала у такому складі: Ілля Ковальов (набрав 10 очок), Дмитро Терьоменко (12), Віталій Щитков (1), Олег Плотницький (13), Юрій Семенюк (10), Василь Тупчий (18), Дмитро Канаєв (ліберо) - стартовий. На заміну виходили Тимофій Полуян (0), Владислав Щуров (0), Юрій Синиця (3), Євген Кісілюк (0).

Золота Євроліга 2023 року. Чоловіки
Півфінал. 24 червня
Задар (Хорватія)
Хорватія – Україна

1:3 (23:25, 25:21, 21:25, 12:25)

ХОРВАТІЯ – УКРАЇНА. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Таким чином, збірна України вийшла у фінал Золотої Євроліги, де у неділю 25 червня зіграє з Туреччиною, яка сьогодні трохи раніше перемогла Чехію 3:2.

У матчі за 3 місце цього ж дня зіграють Хорватія та Чехія.