Він був найкращим. Названо Лева матчу збірної України проти команди Мальти

Віктор Циганков, реалізувавши пенальті, став автором єдиного голу

6783
20
Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков

У понеділок, 19 червня, у матчі 4-го туру кваліфікації Євро-2024 у Трнаві (Словаччина) зіграли збірні України та Мальти (1:0).

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

На 52-й хвилині Андрій Ярмоленко не реалізував пенальті, призначений за гру рукою. М'яч поцілив у поперечину.

Ярмоленко виправився та заробив другий пенальті, який на 72-й хвилині реалізував Віктор Циганков. Цей гол виявився єдиним у матчі.

Саме Віктор Циганков отримав приз Лев матчу. 67% уболівальників визнали вінгера найкращим гравцем поєдинку з Мальтою.